2703
2553
عنوان

آموکسی سیلین در بارداری

2076 بازدید | 15 پست
من هفته 30+1 هستم امروز رفتم دکتر واسم اموکسی سیلین نوشت کسی می دونه برای چی هستش ؟ هر چی تو گوگل سرچ می کنم به نتیجه ای نمی رسم. خواهشا اگه می دونید راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن یادمه و بارداری به جای آموکسی سیسیلین یا بقیه انتیبیوتیک ها یه آنتیبیوتیک دیگه تجویز میشد فکر کنم سفالکسین بود که تو بارداری کم خطر تر بود بازم سرچ کن دربارش
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.
2714
میشه لطفا بپرسی ؟ من هیچ مشکلی ندارم فقط گفتم به دکترم گاهی احساس انقباض می کنم و معده ام هم ترش میکنه بهم واسه معده بهم شربت داد واسه انقباض ایزوپرین و 30 تا هم اموکسی سیلین داد که نمیدونم این اموکسی سیلین مربوط به چی هست اگه محبت کنی از خواهرتون بپرسی یه دنیا ممنونت میشم .
فقط عزیز تا میتونی باهاش آب بخور چون آنتی بیوتیک شدیدا مایع دور جنین رو کم میکنه و برای بچه اگه این مایع از حد نرمال کمتر شه خطر ناکه
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
شیدا جون من هفته 27 بودم فکر کنم که سرما خوردم البته شدید هم نبود ولی چون سینوزیت دارم،دکتر بهم 30 آموکسی سیلین داد.خیلی نگران بودم.ولی دکترم گفت آموکسی سیلین کاملا بی خطره تو بارداری.تازه از 2 تا از دوستام که پزشک عمومین هم پرسیدم اونا هم گفتن بی خطره و یکیشون گفت من مریضام تو هر ماهی از بارداری باشن بهشون میدم.منم همه رو خوردم.ایزوپرین هم به خاطر درد و لک خوردم.
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
2706