2737
2739
عنوان

کمک باردارم

380 بازدید | 41 پست

از قبل بارداری دکتر برام اسپرین نوشته و میخوردم روزی یدونه الا هفته ی ۱۱ هستم یه هفته یادم رفت اسپرین بخورم وای دارم دیوونه میشم کسی تجربه ای داره😞😞

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی هفته پشت سرهم چطور یادت رفت ؟😶😐

ن کلا یک هفته چون اسپرینم تموم شد یادم رفت تمدیدش کنم بخورم وای اصلا حالم بد شد یهو هنگ کردم

2738
هیچی نمیشه... بی‌خیالی بهترین روشه.... هیچ چیز مثل اعصاب آرام برای زن باردار نیست.... ادامه بده قرص ...

امروز رحمم درد میکنه خیلی نگران شدم ینی در واقع اول هر هفتم  رحم درد دارم دور نافمم درد میکنه خیلی عصابم خورد شد خدایا چیزی نشه

امروز رحمم درد میکنه خیلی نگران شدم ینی در واقع اول هر هفتم  رحم درد دارم دور نافمم درد میکنه خ ...

درد رو همه مون داریم.... آسپرین رو برای جلوگیری از توقف رشد میدن تا جریان خونرسانی بین جفت و جنین روان تر و بهتر بشه...و ربطی به درد داشتن یا نداشتن نداره، نگرانی هم اصلا نداره

ن تحربه ندارم چرا آسپرین داده؟ خب ازاین به بعد بخور چیزی نیست ک

از اول میخوردم یک هفتش یا کمتر یادم رفت بخورم اسپرین میدن برا خونرسانی راحت تر ب جنین 😢

درد رو همه مون داریم.... آسپرین رو برای جلوگیری از توقف رشد میدن تا جریان خونرسانی بین جفت و جنین رو ...

بنظرت رشدش متوقف نشده ؟ بخاطر درد دور ناف و درد رحم میگم ینی داره رشد میگنه دیگه؟؟

2706