2737
2734

سلام خانمها من آندومتریومای تخمدان چپ دارم سه سانته  البته شوهرمم واریکسول شدید داشت به تازگی خوب شده

دوساله اقدامم باردار نمیشم میخوام برم آی وی اف

ولی میترسم این داروهای آی وی اف  آندومو تحریک کنن و یا این همه خرج کنم نتیجه نگیرم

شماهایی که تجربه آی وی اف داشتید  داروها اذیتتون نکرد بیماریتون بدتر نشد؟

آخه یه جا خوندم احتمالش هست که داروهای تحریک تخمدان وضعیت آندو رو وخیم تر کنند وذخیره تخمدان هم به مرور کم بشه درآینده

عزیزم منم اندودوطرفه داشتم دکترگفت بیاای وی اف ولی من مامانم مریص شد ودرگیرشدم خلاصه مامانم فوت شدن ۴۰روزبعدفوت رفتم حجامت کردم اونقدرکه حالم بدبودچندروزبعدش فهمیدم باردارم 

گرمیجات بخور 

یه خانمی هم توبیمارستان معرفی کردن داروی گیاهی میداد وقتی استفاده میکردم ببخشید چیزهایی ازواژنم میومدکه حتی فکرشونمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم منم اندودوطرفه داشتم دکترگفت بیاای وی اف ولی من مامانم مریص شد ودرگیرشدم خلاصه مامانم فوت شدن ...

سلام عزیزم خدا رحمت کنه مادرتو

چه داروهایی بهتون داد باطب سنتی باردار شدی؟

آتدومتریوز دوطرفه چندسانتی داشتی؟

بخدامن دیگه داغونم نمیدونم چی درسته چه غلط 

امروز وقت مشاوره آی وی اف دارم  ولی اصلا نمیدونم برم آی وی اف کنم یا نه

سلام عزیزم خدا رحمت کنه مادرتو چه داروهایی بهتون داد باطب سنتی باردار شدی؟ آتدومتریوز دوطرفه چندسا ...

ممنون

دقیقا یادم نیست 

یه داروبودفقط که چربش میکردم میذاشتم داخل واژن

میدونم منم گذروندم 

چندسالته

ممنون دقیقا یادم نیست  یه داروبودفقط که چربش میکردم میذاشتم داخل واژن میدونم منم گذروندم&nbs ...

وای ازسن وسال نگو اسفند میرم تو ۳۷ سال

چهارساله ازدواج کردم دوسال اول واژینسموس داشتم و از رابطه میترسیدم فکر کن با ۳۲ سال سن نمیتونستم دخول داشته بلشم بعدشم که بابدبختی خوب شدم فهمیدم آندمتریوز دارم😔

2738

اندو من علایم نداشت

بدون داروباردارشدم

اصلا نرفتم برای چکاپ چون علایم ندارم ولی همیشه خستم

وقتی ادم میره ازمایش سونوکلا فکرش درگیرمیشه

راستی همین که همش فکرتوبدی خودش باعث میشه که استرس بگیری وباردارنشی

2706