2703
2553
عنوان

موهام خیلی ریخته و میریزه، کف سرم خیلی پیداست😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 53 پست
عزیزم درمورد مزوتراپی و پی آرپی کمی توضیح میدی؟

مزوتراپی من تحقیق کردم.قبلا بخاطره ریزش موهام میخواستم برم منم.ولی گفتن اونم دوره ای جواب میده.یعنی اون دوره که میری مزو انجام میده جواب میده.بعد یه ماه نری دوباره ریزشت برمیگرده.برا همین اصلا سمتش نرو فعلا.بذار ریزشت قطع شه بعدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نتیجه داشته تا الان و قیمتش حدودا چقدر میشه؟ البته ببخشیدا میپرسم 

خواهش میکنم عزیزم 

مادر من چون داره انجام میده هنوز نتیجه ای ندیدیم یعنی جلساتش کامل نشده اما خوب خیلی تعریفشو شنیدم 

پی آر پی جلسه ای ۷۰۰ 

مزوتراپی جلسه ای ۷۰۰

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
۲۷سال  خیلی موهام ریخته امسال بخدا کچل شدم

همسن همم هستیم که 

همسن و همدرد😩 

عزیزم فقط برو دکتر 

راه حل هایی که دوستان دارن میدن، معلوم نیست چاره کار مشکل ما باشه یا نه 

شاید نیاز باشه دکتر قرص یا محلول خاصی بده ، شاید مشکل هورمونی باشه و ....

پس از اهلش سوال کنیم بهتره

2456
همسن همم هستیم که  همسن و همدرد😩  عزیزم فقط برو دکتر  راه حل هایی که دوستان دارن ...

میخوام بمیرم

اینقدر که موهای نازنینم از دست رفته😭😭😭😭😭

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  
آره عزیزم ممنون میشم بفرستی  آره استرسم وحشتناک زیاده

آخ امون از این استرسای بیخود.که مارو بدبخت کرده...اره حتما برات میفرستم فردا

من یه چیز دیگه استفاده کرده ب توصیه ی مامانبزرگم😅دیدی قدیما موهاشون چقد خوب بود.برا همین گفتم بذا ب چیزی ک میگه عمل کنم.رفتم گِل سرشور خریدم از عطاری.گِ ل خشک شده هستش.مثل یه تیکه سنگه.اونو میاری تو خونه پودرش میکنی.دو قاشق میریزی تو یه کاسه اب داغ.بعد حلش میکنی.میذاری ته نشین شه.بعدن آبش رو فقط تو حموم میریزی رو سرت و میشوری.واسه من بعده چند بار استفاده کردن؛ریزش موهام قطع شد.البته اون سبوس برتج رو هم همزمان میخوردم

2714
مرسی گلم و اینکه درد داره سوزنش؟ منم میخوام انجام بدم

اره پی آر پی که درد داره اما خوب اگه براتون جواب بده ارزش داره

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 

چکاپ دادی؟؟

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)
ویتامین دی کم بود فقط

کف سرتون چرب نیس؟پریودیتون منظمه؟

امام رضای قلبم❤️‍🩹✨میدونم بازم خودت همه چیزو درستش میکنی،میدونی که دوتامون چشممون به مهربونی و کرم توعه، یه سفر دونفره دست تو دست هم ازت میخام امام رئوف🥹😇💕میدونم درحق جفتمون پدری میکنی،میدونم میشه، میدونم برای عشقمون دعا میکنی💫دوست دارم امام رضا(ع)
کف سرتون چرب نیس؟پریودیتون منظمه؟

چون من خودم حجم زیادی از موهامو طی چند سال ازدست دادم و همه چی رو تقریبا امتحان کردم

2706