2726

توروخدا بگید چیکار کنم

دوتا شوید مو مونده واسه م

انگار موهام رو با تف چسبوندن

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  

مزوتراپی و پی آر پی مو انجام بده 

آمپول بیوتین بپانتن بزن 

قرص یونیزینک بخور 

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضیا ژنتیکیه متاسفانه

تو فامیل دیدم که خانواده ای زنهاشون هم همه کم مو هستن

چن سالتونه

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۲/۸/۲۸.       وزن شروع ۶۷    وزن فعلی۶۱    وزن هدف ۵۸😇
شما امتحان کردید ؟

مامانم داره انجام میده 

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 

ببین برو عطاری.سبوس برنج بگیر یه مدت بخور مدام.تاثیر داره.اگه سبوسش رو نمیتونی بخوری عرقیجاتش رو بگیر.من یکی گرفته بودم که عرق سه تا گیاه باهم بود.یکیش همین سبوس برنج بود.اون دوتای دیگه برا اروم کردن اعصاب بود.که چون کلن استرس هم یکی از عوامل ریزش مو هستش برا همین خیلی تاثیر داشت برا من.اگه خواستی فردا عکسشو برات میفرستم

سرتو با شامپو بچه بشور ی دکتره میگفت من تو مغازه لوازم ارایشی کار میکنم گفت چون ی ماده ای نداره چشم بچه ها نسوزه جلوگیری میکنه

دنیا یه فیلمه ، نه یه کُمدیه نه یه دِرام.
عزیزم درمورد مزوتراپی و پی آرپی کمی توضیح میدی؟

بله حتما 

مزوتراپی مواد مغذی رو به موی سرت تزریق میکنن مستقیما 

و پی آر پی هم از دستت خون میگیرن و پلاسمای خونت رو جدا میکنن و به سرت تزریق میکنن

۲۷سال  خیلی موهام ریخته امسال بخدا کچل شدم

کسی دیگه هم هست تو خانواده مادری مادربزرگی...؟

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۲/۸/۲۸.       وزن شروع ۶۷    وزن فعلی۶۱    وزن هدف ۵۸😇
ببین برو عطاری.سبوس برنج بگیر یه مدت بخور مدام.تاثیر داره.اگه سبوسش رو نمیتونی بخوری عرقیجاتش رو بگی ...

آره عزیزم ممنون میشم بفرستی 

آره استرسم وحشتناک زیاده

یه خانوم مهندس عاشق آشپزی  
2706