2737
2739
عنوان

پیشوند و پسوند برا اسم فاطمه سراغ دارید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 77124 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان

منم دخترم اسمشو فاطمه انتخاب کردیم ولی تمام خانوادم عاطمه دارن دوست ندارم تکرار بذارم هرچند که اسم فاطمه خیلی بزرگه 

ولی بچهای فاملیمون اونقدر فضولن که دوست ندارم.هم فاطمه دوستدارم هم شبیه به اسم فامیل نشه.گیر افتادم 

2738

اسم شناسنامه ای خودم فاطمه یاسه

خیلی دوسش دارم و به نظرم خاصه

گل یاس هم لقب حضرت فاطمه هست و ربط دارن

البته بیشتریا سختشونه و یاسی صدا میزنن و تنها خانواده و اقوام  کامل میگن..

در کل یه آرامشی توو ترکیب فاطمه و یاس هست که لذت بخشه برای شخص خودم  

نام عزیز دلت را بگزار فاطمه صغرا هرجوری خودتو خانواده محترمتان صدا بزن بچه را بقیه فامیل هم همانند خودشما صدا میزنن مثلا اگه دو اسمه باشه وخد شما صدابزنی فاطمه بقیه هم به همین تک اسمی صدا میزنن

سلام خانما.

دو تا اسم هم من اضافه میکنم.

نگارین فاطمه که اسم دختر پسرداییم هست و فوق العاده قشنگه. تلبته بیشترا نگارین صداش میکنن که اونم قشنگه.

و فاطمه مهدا، میدونین که مهدا مونث اسم مهدی هست و به معنی هدایت یافته ست.

به نظرتون فاطمه مهدا خوش ترکیبه؟؟؟

سلام منم دختر اولم فاطمه نورا ست و عاشق اسمشم و همه هم کامل صدا میزنن..

ولی برای اسم دخمل دومم نمی‌دونم چی بذارم می‌خوام بازم فاطمه باشه ولی حتما ساده و روون باشه که دوتاشون و بشه کامل صدازد..

دارم به فاطمه سنا فکر میکنم ولی چون دوجور نوشته میشه میترسم براش دردسر بشه.. از طرفی نورا و سنا هم معنی هم هستند...

مریم جان فاطمه یاس ونگارین فاطمه وفاطمه مهداهم قشنگه معنی خوبی هم دارن

یاس گل موردعلاقه حضرت زهراست وملکه گلهای بهشتی

به نظرم خیلی به فاطمه میخوره یعنی دختری که مثل گل یاس موردعلاقه حضرت زهراست یاسمین زهراهم همین معنی رومیده

اونی هم که میگه ازاسم دوقسمتی خوشم نمیادباعرض معذرت استارترپرسیدپسوندیاپیشوندبرای فاطمه سراغ دارین؟ نگفت خوشت میادیابدت میاد چه لزومی داشت حتماکامنت بذاری

درضمن اسامی ائمه هم ترکیبیه  فاطمه زهرا،فاطمه معصومه ،زینب کبری ،محمدامین و...اسم اصلی حضرت معصومه هم فاطمه بوده ولی براش لقب معصومه روهم درنظرگرفتن که باحضرت فاطمه اشتباه گرفته نشه ،درنتیجه من هیچ ایرادی تواسامی ترکیبی نمیبینم  خیلی هاهم هستن که ازاسم شماخوششون نمیادولی دلیل نمیشه که به زبون بیارن 

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی

خیلی برام جالبه از سال 94 تا الان که این پست رو گذاشتم. 44 هزارنفر بازدید کردن. خودم در آخر بدون پسوند و پیشوند اسم دخترم رو گذاشتم فاطمه. چون دیدم خیلی کم اسم های دو کلمه ای رو صدا میکنن. ترجیح دادم اسم اصلی باشه. یه چیز دیگه برام مهم شد اینه که شاید بعضی ها اعتقاد دارن ولی به خاطر فرهنگ اشتباه که تو دوره خودمون بود که اسم های ائمه قشنگ دیده نمی شد دو دل هستن و میخوان این اسم رو امروزی کنن.  بعد چهار سال خوشحالم فاطمه خالی گذاشتم . بدم میومد فاطمه نورا بزارم و همه صداش کنن نورا.  نه به نسل قبلی که اسم های صغری کبری میزاشتن نه به حالا که به خاطر عقده اون دوران  اسم های خیلی عجیب و غریب میزارن. مطمئنم نسل بعدی درست میشه و اسم فقط میشه یه کلمه برای شناسایی  شخص  نه یه کلمه که باعث خجالت باشه یا سربلندی

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  
خیلی برام جالبه از سال 94 تا الان که این پست رو گذاشتم. 44 هزارنفر بازدید کردن. خودم در آخر بدون پسو ...

سلام دوست خوبم. من ی پسر دارم به اسم محمدیاسین خیلی دوس دارم که خدا بهم ی دوقلو بده دوتا دختر ناز دوس دارم اسماشون رو جوری بزارم که یا فاطمه یا زهرا رو حتما داشته باشه. حالا  یا  یاسمین زهرا و یاسمین فاطمه  یا  فاطمه یسنا و فاطمه حسنا ، همینجوری تو نت میچرخیدیم که شاید اسمای قشنگتری پیدا کنم تاپیک شمارو دیدم. دعا کنین برام خدا دوتا دختر خوشگل بهم بده  ممنون خدا فاطمه خانوم رو حفظ کنه براتون

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
2706