2726
عنوان

کراتین مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5466 بازدید | 207 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ریزش مو شدید داشتم ،تحقیق خیلی کردم ابریشم سازی مک خیلی بهتر هستش از کراتین  مو اسیب نمی بی ...

ابریشم سازی واسه موهایه آسیب دیده و وز هم خوبه؟

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2728
عزیزم کمک لازم داری؟ 

سلام عزیز

موهام کم پشته 

ریشه ی موهام ارثی سسته همیشه ریزش داره

ده سال یه بار دکلره می کنم

رنگ همینطور خیلی دیر به دیر

این سه ماه اخیرهم بخاطر سقطی که داشتم بدترشده

هردفه که دست می برم تو موهام پرمیشه ازمو

جدیدا مشکل دیگه ای هم اضافه شده ... وز شده 

افتضاح ...تموم خورده موهایی که تو سرمه سرپا وایسادن😁😄

خصوصا جلوی موهام😑

اینکه محدودم وهیچ زیبایی و ویرایشی نمیتونم روش پیاده کنم خیلی ناراحتم می کنه 

این وزی هم غوزبالا غوز

چیکارش کنم؟

منم دل دارم خوووو

مگه چن سال جووونومی مونم🤕🥴🤨

پیشنهادی دارین واسم گلم؟؟؟

😄یک کلمه درمقابل این طومار😄 میشه توضیح بدین چجوریه خوندم نوشته هاتونو هااا اما بیشتر بگین ازش

پروتئین تراپی هم صافی داره هم ضد ریزش و هم موها درخشان میشه و ضخیم میشه و برای موهای دکلره و آسیب دیده احیای 100درصدی داره

گلی بو و گاز تو بعضی برندهای اصل هم هستش ولی اگه مواد تقلبی باشه مو برگشت میکنه یا ریزش میگیره موه ...

تازه حموم کردم😑سشوارزدم همونطورشدولی پف وحجم گرفت یعنی خوبه یانه؟

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
😄یک کلمه درمقابل این طومار😄 میشه توضیح بدین چجوریه خوندم نوشته هاتونو هااا اما بیشتر بگین ازش

عزیزم ماروسرچ کردی یاوقتی پستای هموجواب میدیم میادبالا؟؟؟؟دوم اینکه درکت میکنم خیلی زیاد وناراحت شدم ولی من خنگ اگه ۵ سال پیش اینکارارومیکردم شامپو وماسک وکوتاه میکردم ورنگ نمیزدم الان تاباسنم میرسید ولی تازه هوشیاروبیدارشدم..والا اول ازهمه برو قرص هرویت بخر بخور دیشب کراتین کارم میگفت قرص هیرتامین هست ولی سی تاش نهصد هزارتومنه ولی مبگن عالیه ولی وااااقعانمیتونم بخرم خیلی زیاده واینکه همون هرویت یک ماهش ۹۰تومنه بخر با بیوتینم بخور قرص ویتامین دی ۱۰۰۰بخر هرروز بخور این قرصا ک بگیری نهایتش بشن ۱۸۰ یا۱۹۰ بعداینارو ۶ ماه بخورهرروز یه شامپوبگیر بدون سولفات از ۸۰ ب بالا هست توداروخانه ها یه سرم مو هم بخر برا بعد حمام ک تغذیه بشه یه ماسک موداخل حمام هم بگیر واینوبگم ک حتما کف سرتو درست بشور

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
پروتئین تراپی هم صافی داره هم ضد ریزش و هم موها درخشان میشه و ضخیم میشه و برای موهای دکلره و آسیب دی ...

مرسی بانوی مهربون که وقت میزاری.

اما سوال اصلی من اینه کع دباصل فلسفه ی این پروتئین یا کراتین وامثالهم چیه چجوری ساخته میشه یاتولیدمیشه و چطورمیشه مواداصلی که آرایشگرمیخوادبه موهام بزنه روبشناسم ومطمین باشم؟

عزیزم ماروسرچ کردی یاوقتی پستای هموجواب میدیم میادبالا؟؟؟؟دوم اینکه درکت میکنم خیلی زیاد وناراحت شدم ...

عزیزم سوالت رومتوجه نشدم

خیلی ممنونم ازتوصیه هاتون

قرص هیرتامین که هیچی اونومیزاریم کنار😄

اما قرص هروویت روچشم میگیرم حتما

بعد بیوتین که گفتین چیه؟

ویتامین دی ۱۰۰۰ هم هفته ای یدونه دارم میخورم کمه هرروزمصرف کنم؟

شامپوبدون سولفات چی مصرف می کنین؟

و ماسک وسرم روهم بنظرم بایدیک پزشک حاذق آدم سراغ داشته باشه وباتوجه به جنس پوست سروجنس مو توصیه کنه و الا من خیلی چیزامصرف کروم اما کارآمدنبوده.

پیداکردن پزشک متخصص پوست وموحاذق هم آسون نیس.

مرسی بانوی مهربون که وقت میزاری. اما سوال اصلی من اینه کع دباصل فلسفه ی این پروتئین یا کراتین وامثا ...

اسمش روش هست پروتئین یا حیوانیه یا گیاهی و کراتین هم مواد تشکیل دهنده مو و ناخنه

البته توش اسانس و اینا هم میزنن که دیگه باید اونجوری نمونه ببرید آزمایشگاه تحلیل بشه😁

درکل شناخت مواد کار شما نیست کار ماهاست که اگه برای سلامت خودمون و مشتری اهمیت قائل باشیم مواد اورجینال و اصل میخریم نه مواد دست ساز شیمیایی

عزیزم ماروسرچ کردی یاوقتی پستای هموجواب میدیم میادبالا؟؟؟؟دوم اینکه درکت میکنم خیلی زیاد وناراحت شدم ...

عزیزم اصلا قرص هیرویت نخور به شدت چاق کننده ست درعرض یک ماه کلی پف میکنی

برای تقویت موهات بهترین چیز روغنهای گیاهی هستن

از روغن گیری بخر

روغن کرچک برای رشد و روغن آرگان برای لطافت و درمان موخوره و خشکی

درضمن اگر تغذیه ت درست باشه موهات سریع رشد میکنه

من مدام رنگ میذارم البته کم امونیاک ولی موهام هر ماه یک تا دوسانت رشد داره

2706