2410
2553
عنوان

کیا خیلی به مرگ فکر میکنن و میترسن

134 بازدید | 11 پست

فکر عادی نه فکر زیاد چیکار میکنید اینجور مواقع ؟ 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلنا اینجوری بودم ولی خب خودمو سرگرم میکردم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2720

مث سگ میترسم 

ولی کنجکاو شدید ک چجوریه اونور

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

میگن طوری زندگی کن که انگار روز آخر زندگیته....

سعی کن این جمله رو خیلی ب خودت یادآوری کنی باعث میشه گناه نکنی هر چند کوچیک

منم مثله توام و میترسم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2714
از چ می‌ترسی  از آشنایان خدای نکرده کسیو از دست ندادی ؟

نه ،ببین اینکه زیاد فکر کنی به مرگ و بترسی اذیت کنندس 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
نه ،ببین اینکه زیاد فکر کنی به مرگ و بترسی اذیت کنندس 

اره اذیت کننده اس چون تنهایی تنهایی 

..

میری زیر خروارها خاک...بدنت از بین می‌ره...

اما...خب...هیچ دردی حس نمیکنی....هیچ حس خفگی نداری‌چون نفسی نداری...هیچ حس ترسی نداری چون حسی نداری ....

تو فکر من حتی حتی اگر روحی هم باشه...واسه ما آدمای معمولی ک گناهای عظیمی مرتکب نشدیم حتی روحمون هم آزاد و رها خواهد بود...

مرگ ی قسمتی از زندگیه ... ی زندگی خوب با پایان خوب....

مرگ ب خودی خودش واقعا چیز بدی نیست...

اگر تنهایی با خودت حال کنی با مرگتم حال میکنی و میپذیریش ک ی روز میمیری 💕

میشه توضیح بیشتر بدی  اون لحظه که آدم دیگه نمیتونه نفس بکشه وحشتناکه

من اون لحظه رو‌واقعیتش حس نکردم

فقط همینکه داشتم کشیده میشدم سمت بالا رو دیدم یه جای پرنور یه حس سبکی دیگه هیچ جایی از بدنم درد نمیکرد مریضیامو حس نمیکردم و این عالی بود