2726

من اونایی که نو و خوبن میدم به کسی که استفاده کنه ، الان داشتم با همکارم صحبت میکردم گف اشتباه میکنی هیچوقت لباستو به کسی نده خوب نیس ، گفتم چرا گف خوب نیس از قدیم گفتن . 

اخه پ چکارشون کنم حیفه حالا یکی دیگه استفاده کنه مگه چی میشه 🤔

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرت گفته اونایی که رنگ و رو دارنو نو هستنو بده ب کسی ک نیاز داره ... من خودم کسیو ندارم راستش میندازم بره همین چند روز پیش یه پلاستیک پر شال فقط گذاشتم تو انباری نمیدونم شوهرم چیکارشون کرد دیکه 

کاش دنیا بهم یه دختر بده،که هرچی نداشتمو بهش بدم🤍،میخوام هرکی که نیستمو بهش بگم،کاش دنیا بهم یه دختر بده :)که بهش بگم چجوری محکم بره،میخوام بدون اجازه ی مرد نفس بکشه،میخوام پرنده هارو بدون قفس بکشه،میخوام فرشته نباشه ،خطا جزعی از زمینه،میخوام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه:)

مم خودم مال مردم و میپوشم والا چ اشکال داره ثواب داره

بعد چند بار شکست توی رژیم  اینبار میخوام بترکونم  هرکی ایده ای حرفی سخنی داشت  یا تاپیک دراین مورد دید تگم کنه انگیزه بگیرم گروهم داریم هرکی خواست بگه لینک بدم به امید روزی که بتونم به خواسته هام برسم اولیش لاغری که کسایی که مسخرم کردن اینبار برام ذوق کنن

یعنی چی خوب نیس کار خیر کردن خیلی هم خوبه حتمن ایشون خسیس یا خیلی افکارش قدیمی البته قدیمی ها هم اینکارا میکردن ی خیریه هست میگه لباس کهنه هاتونم بیارید

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
من میذارم تو نایلون میذارم دم در که بردارن  میگن کسی بخواد جادو کنه با لباس طرف انجام میده&nbs ...

جادو بیخیال بابا

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم
2706