2726

من دیروز ظهر زدم ادرارم غلیظ نبود منفی شد حتما باید بیبی رو صبح بزنی 

پنج روزه عقب انداختم 

سیکلم ۳۴ روزس فردا میشه چهل روز ک پریود نشدم 

الان درد پریودی دارم  امکان داره ک پریودم تا امروز و فردا بیاد؟الان من صبر کنم تا فردا باز بیبی صب بزنم ؟ کیا مث من بودن ؟ 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

من مجردم نمیدونم ولی فکر کنم باید صبح بزنی

بعد چند بار شکست توی رژیم  اینبار میخوام بترکونم  هرکی ایده ای حرفی سخنی داشت  یا تاپیک دراین مورد دید تگم کنه انگیزه بگیرم گروهم داریم هرکی خواست بگه لینک بدم به امید روزی که بتونم به خواسته هام برسم اولیش لاغری که کسایی که مسخرم کردن اینبار برام ذوق کنن
من مجردم نمیدونم ولی فکر کنم باید صبح بزنی

مرسی گلی ،

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیبی چک صبح بهتر عمل می‌کنه 

ممنون🍃🫀

میگن صبح‌‌ بزنی بهتره 

مرسی گلی