2726

اسی خنکی بخور اصلا ادویه تو غذات نباشه .تامیتونی هندونه بخور تو نستی عنبر نسادود بده لباس نخی بپوش .دکتر ب مامانم گفته بود موقع کرم زدن حتما با صابون بدون عطر (گلنار)بشور خشک کن بعد مجددچرب کن 

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
من مامانم تو سن ۵۷سالگی گرفت دکتر گفت ابله مرغان تو بزرگسالی زونامیشه .اول جوش قرمز بود بعد شد تاول ...

نه عزیزم این جمله اشتباهه 

کسی که یه بار ابله مرغون بگیره ویروسش به صورت مخفی تو بدن میمونه وقتی کسی ابله مرغون قبلا گرفته باشه بیاد پیشش یا استرس شدید داشته باشه یا کلی دلایل دیگه ممکنه ویروس که مخفی شده بود دوباره بیاد بیرون این دفعه میشه زونا تو هر سنی هم ممکنه باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم این جمله اشتباهه  کسی که یه بار ابله مرغون بگیره ویروسش به صورت مخفی تو بدن میمونه وق ...

والا من نمیدونم دکترپوست گفت .حتی تاکیدداشت باماسک و دستکش برم پیشش.مامانم بچه بوده ابله رو گرفته بود ولی باز گرفت.ن مهمونی رفتیم ن کسی اومده بود .خودبخود اینجوری شد .تایم زیادی هیچ رفت و امدی نداشتیم ک بگم از قبل ازکسی گرفته و تو بدنش مونده بود .

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2728
یعنی منی که هیچوقت نگرفتم آبله مرغون امکان داره بگیرم ازکسی وخیلی برام خطرناکه؟

اگه شما بگیری آبله مرغون میگیری و اصلا هم خطرناک نیست 

یه ویروسه که چند روز میاد تو بدنت و میره تو یه گوشه قایم میشه  

فقط تو بارداری خطر داره برای جنین 

اگه شما بگیری آبله مرغون میگیری و اصلا هم خطرناک نیست  یه ویروسه که چند روز میاد تو بدنت و میر ...

واقعا؟پس خداکنه نگیرم چون تحمل مریضی بچموندارم میترسم اونم ازم بگیره سه سالشه دورازجون همه این جورمریضیا....خدایااستارترزودترخوب شه وبدنش نخاره

خدامریضیاروازهمه دورکنه🥲

والا من نمیدونم دکترپوست گفت .حتی تاکیدداشت باماسک و دستکش برم پیشش.مامانم بچه بوده ابله رو گرفته بو ...

شاید درست ننوشتم عزیزم 

ببین یه نفر تو بچگیش آبله مرغون میگیره بعد ده روزم خوب میشه ولی اون ویروس تو بدنش میمونه از بدن خارج نمیشه و میره تو یه قسمتی از  اعصاب بدن میمونه ولی هیچ فعالیتی نداره 

اون بچه بزرگ که میشه اون ویروسی که قایم شده بوده یه دفعه شروع میکنه تو بدن فعالیت میکنه و چون کنار اعصاب بوده فقط یه قسمت از بدن رو درگیر میکنه و دردهای عصبی وحشتناکی میده که بهش میگن زونا 

منظورم این بود زونا تو بدن کسی میشه که قبلا ابله مرغون گرفته نه اینکه چون تو سن بالا میگیرن میگن زوناس

2706