2733
2734

پسرم ۱۴ماهشه راه نمیره گوشه مبل وایمیسته راه میره ولی بدون تکیه گاه نمیره وقتایی هم ک خودم بهش کمک میدم رو پنجه راه میره میترسم اوتیسم داشته باشه سه روزه به حد مرگ رسیدم ذره ذره ی وجودم داره اب میشه

سه شنبه میبرمش روانپزشک کودکان امروزم بردم کار درمانی گفت هنوز زوده واسه تشخیص اوتیسم ولی دیر راه اوفتاده میگفت بچم باید پنجاه ها کلمه بگه اون فقط هشتا بلده😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند کیلوعه؟اخه یکی از آشنایان بچش خیلی تپل بود دیر افتاد سر پا

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    
2738

پسر خواهر شوهر من ۲۰ ماهشه هنوز مستقل راه نمیره اصلا نگران نیست.به نظر من اگه مشکل فقط راه رفتن هست نگران نباش.

۸ تا کلمه خوبه که....آرامش داشته باش 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706