2733
2734

بچها من تیزهوشانیم و درصدامم نسبتا خوبن استادام میگن اگه سر کنکور استرس نگیری میتونی رشته و دانشگاه خوب بیاری

من خیلی سالن زیبایی دوست دارم بزنم از ۱۳ سالگی اکثر لاین هارو یاد گرفتم و علاقه دارم اما میخوام به عنوان شغل دوم باشه و حتما تحصیل کنم

حالا بنظر شما برم فرهنگیان +سالن زیبایی بزنم 

یا برم مهندسی عمران معماری یا مکانیک

بنظرتون معلمی جای پیشرفت داره یا مهندسی وجه شغلی کدوم بالاتره

تعداد رای : 5
نظرسنجی
فرهنگیان
4
80%
مهندسی
1
20%
میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

معلمی اینده شغلی 100%هست ولی مهندسی باید بشینی منتظر استخدامی که البته ببینی ایا پارتی بازی توش هست یانه قبول بشی یانه،برای یه خانم معلمی بهترین شغله

خداوند گزارش دهندگان را دوست ندارد☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلمی اینده شغلی 100%هست ولی مهندسی باید بشینی منتظر استخدامی که البته ببینی ایا پارتی بازی توش هست ...

مثلا میدونین منظورم اینه جای پیشرفت داره میتونم ارتقا شغلی پیدا کنم بعدا یا اصلا وجه شغلیش کدوم تو جامعه بهتره یه خانم مهندس یا یه خانم معلم

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2731
مثلا میدونین منظورم اینه جای پیشرفت داره میتونم ارتقا شغلی پیدا کنم بعدا یا اصلا وجه شغلیش کدوم تو ج ...

معلمی حقوق پایینه 

وجهه شغلی خانم مهندس خب بالاتر هست ( از نظر من)

ولی خب مهندس بیکار زیاد داریم 

اما معلمی از روز اول استخدامی