2737
2739

ماه قبل تو ت لگرام همسرم یه گروه صیغه یابی پیدا کردم گروه بی صدا شده بود و تغییر نام هم کرده بود یکی بنام ناصر همسرم رو  ادد کرده بود شاکی شدم اظهار بی خبری کرد زنگ زد به ناصر گذاشت رو اسپیکر طرف گفت همه ی کانتکتم خود به خود ادد شده تو این گروه منم گفتم خب پیش میاد پری روز مجددا به گروه دیگه صیغه یابی دیدم بازم گروه بی صدا شده بود تغییر نام داده شده بود ولی اینبار کسی ادد نکرده بود اینبار عصبی شدم چرا این کارارو میکنی قسم ایه که من نکردم خبر ندارم به نظرتون مگه میشه خود به خود ادد بشی تو گروه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اره 

برا منم اتفاق افتاده 

دوستان و همکارهامیگفتن چرا ما را اد کردی در گروه های پو رن 

در حالیکه روحم خبر نداشت

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بله بعضی از تلگرام ها ممکنه 

ولی باید آدم توی زندگیش هم دقت کنه ببینه ایراد کجاش چی کم گذاشته چی کم داره چی زیاده روی کرده

همش بحث و دعوا آدما رو زده میکنه همش متهم کنی یکیو اونم میگه نکردم پس متهمم بزار بکنم

نمیدونم امیدوارم که مشکلی نداشته باشین 

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍
2706