2726
عنوان

بنظرتون چیکارکنم

101 بازدید | 5 پست

من یه ختم قرآن برداشتم از روزی که خوندم هر روز باشوهرم دعوا میکردم چند روز نخوندم خوب بود دوباره یه جز خوندم دعوای شدید هی اینطوری شد چند روز نخوندم خوب بود یه روز میخوندم مثل سگ میشدم

البته من هر روز قران میخونم ولی ختم را جدید برداشتم یه ذره دقت کردم دیدم روزهایی که ختم را برمیدارم اینطوریم الان جز ۱۳ هستم

یعنی ممکنه اون حاجت به صلاحم نباشه برا همین اینطور میشه یا بقول نی نی سایتیها طلسمی جن عاشقی چیزی باشه

ذهنم درگیره امروز میخواستم بخونم ترسیدم بعد یه هفته دوباره سگ بشم

اولین باره می‌شنوم

پزشک‌ها شدن تاجر سلامت. پزشکِ مامانم بهش گفته 2 هزار و 200 دلار بیار تا عملت کنم. آخه مامانم نوروپاتی داره. تو 47 سالگی با عصا راه میره. درست زمانی که یه مامان پایه لازم دارم که باهام بیاد سینما و کافه و کنسرت و پیاده‌روی، باید یه طوری بشه که نشه، باید به جای این که باهم وقت بگذرونیم وقتمو صرف دیدن درد کشیدناش و پرستاریِ بعدِ عملش بکنم. من خیلی بدبختم، خیلی. میشه لطفا دعا کنید پولش جور بشه و زودتر عمل کنه؟ مامانا حقشون نیست مریض باشن. مامانم دیابت هم داره. اینقدر هم رعایت میکنه که خدا میدونه. دکترش گفته باید برای عمل اجازهٔ دکتر قلب و دکتر غدد رو بیاری. دکتر قلب اجازه داد ولی غدد نه. دو بار آزمایش داده ولی A1C خونش بالاست و دکتر اجازه نمیده. با اینهمه رعایت و دارو نمی‌دونم چرا. دلم براش خیلی می‌سوزه. دوست داره زودتر عمل شه بتونه راه بره. اگه راهی سراغ دارید واسه پایین آوردن A1C لطفا بهم بگید. کلی دعاتون میکنیم.    ~    من یه آدمِ خیانت‌دیده هستم. هنوز نتونستم باهاش کنار بیام. امیدوارم خدا سر گرگ بیابون نیاره. چون تا ابد ذهنت درگیرِ این سواله که: چرا؟ و هیچ‌وقت آروم نمیشی    ~    بیاید برای رفته‌ها‌مون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه؛ سفرشون به سلامت   ~   این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید / نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد

گلم حتی نگاه کردن به قران به ادم ارامش میده صحبت نذر نیست که کردی ،چرا این طوری فکر می کنی ،صبرت رو زیاد کن از صمیم قلبت قران رو بخون از جون دل ،فقط خوندن نیست مهم عمل صالحات گلم ،اخلاق داشته باش به خودت ارامش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم حتی نگاه کردن به قران به ادم ارامش میده صحبت نذر نیست که کردی ،چرا این طوری فکر می کنی ،صبرت رو ...

من نمیگم‌ادم خوبیم ولی من قبلا ختم برمیداشتم اینطور نمیشد این مورد را که دقت کردم دیدم وقتایی که این ختم را برمیدارم این شکلی میشه

میترسم نمیدونم چرا

2728
من نمیگم‌ادم خوبیم ولی من قبلا ختم برمیداشتم اینطور نمیشد این مورد را که دقت کردم دیدم وقتایی که این ...

فقط الکی به دلت بد انداختی گلم حالا از امروز بگو وقتی قران میخونم زندگیم عالی میشه بهترین ارامش رو دارم ،بزار کائنات بشنوند وشادی وصبر بهت هدیه بدند 🌷