2726

تو خواب دیدم یکی ازفامیلای دور منو برا پسرش میخواست انگار پسرش منو دوست داره 

من تو خواب با شوهرم ا دواج کرده بودم ولی بهم میگ من لیاقت تو رو ندونستم انشالله خوشبحت بشی من نتونستم خوشبختت کنم  بهشون بگو ی سال میتونی بامن زندگی کنی اشکالی نداره .‌.مثل اینک من هیچ حسی ب شوهرم ندارم و واقعا میخوام جدا بشم و خیلی خوشحال بودم میخوام نامزادی کنم 😐😐😐😐 کسی میدونه چ تعبیری داره ؟

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من دایما از این خوابت میبینم

همش تو خواب برام خاستگار. میاد اونم خاستگارای خوووووب😐😂 که زمان مجردی هم نداشتم ازاینا

بعد مال من اینطوریه که میخام جواب مثبت بدم بعد میگم آخه پس شوهر خودم چی🤣

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2728

از این خوابای قروقاطی منم زیاد میبینیم...

مخصوصا که خواب میبینم یک نفر خیلی شدیدا عاشقم هست و من چون شوهر دارم فراری ام😐😐

اسی با امضات هم هم دردم😞

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت  
وای من دایما از این خوابت میبینم همش تو خواب برام خاستگار. میاد اونم خاستگارای خوووووب😐😂 که زمان ...

دقیقا....

خواب میبینم موردای اوکازیون و پولدار برام میاد....

ولی شوهرِ  رو چیکار کنم😂 

خدایا دوست دارم بیام تو بغلت