2726

خودمم حالم داره بهم میخوره😐😐 اما دیگه این آخرین تلاشامه 😔😔😔لطفا کمک کنید اگه راهکاری هست....دعا طلسم یا هرچی که بشه فقط

در ضمن زورکی نیست اونم‌ منو دوست داره توی تاپیکای قبلی علت جدایی رو گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توی تاپیکای قبلیم گفتم دو سال  سر مشکلات مالی

ایشالله درست بشه برگرده حتما دوسش داری که میخوای بری سمت دعا این چیزا امیدوارم اونم تورو به همین اندازه بخواد .عزیزم منم یه مدت زیاد پول خرج کردم سر این چیزا ولی به نتیجه نرسید🙃خسته شدم بعد دونیم سال رفتم با یکی دیگ ک خدا صلاح دونسته بود

یعنی هرکاری کردین برنگشت؟ 😔😔😔

منو اون چهارمین سال باهم بودیم حتی نامزدم کردیم خیلی دوست داشتیم همو از بچگی ولی خانوادش نزاشتم اینم مقاومت نکرد خانوادم چون دیدن بیش از اندازه دوسم داره حسودیشون اومد رفتن طلسم جدایی گرفتن سه چهار روز بعد نامزدی گفت نمی‌خوامت و رفت خیلی درد کشیدم روزای سختی داشتم ک فقط دعا نویس یکم آرومم میکرد با دولایی ک خرج میکردم می‌گفتن برمیگرده امید دادن ولی طلسم جدایی ک خواهرانش گرفته بودن نزاشت حتی خواهر بزرگش یکی دیگرم براش جور کرد تا کلا فراموشم کنه بااینکه انکار کرد منم وسایل نامزدی بابام پس فرستاد و همه چی تموم شد خواستم با توضیح این زندگیم بهت بگم همه چیز بسپار دست خدا هرچی به صلاحته فقط میتونی جیب دعا نویسا رو پرکنی 

منو اون چهارمین سال باهم بودیم حتی نامزدم کردیم خیلی دوست داشتیم همو از بچگی ولی خانوادش نزاشتم اینم ...

درک میکنم‌چقدر سخته ... الان با کسی که جدید اومده تو زندگیت راحتی ؟ کامل قبلیو فراموش کردی ؟ 

چطور اونا طلسم گرفتن اثر کرده ولی دعای شما نه؟ 

درک میکنم‌چقدر سخته ... الان با کسی که جدید اومده تو زندگیت راحتی ؟ کامل قبلیو فراموش کردی ؟  ...

عزیزم بعد دوسال و نیم رفتم عشقی بینمون حس نمیکنم .دعانویسایی ک رفتم میگفتن خواهر بزرگش طلسم قوی گرفته کلا خانوادش اهل دعا نویسی اینا بودن از قبلم خودش گفته بود سر همین ک رفتارش عوض شد و کات شد رابطه منم برای تسکین روحیه ام میرفتم دنبال دعانویس حتی الان ک فکرش میکنم میگم اگرم برمیگشت میگفتم نه فقط میخواستم غرورم ترمیم پیدا کنه ک نشد ولی اگرم برمیگشت و منم موافقت میکردم رابطمون مثل قبل نمیشد مطمعنم از این پس سعی کردم فراموش کنم همه چیز دست خداست اون خواست رابطمون اینطور بشه مطمعنم خدا خودش فهمید ک من با خانوادش به مشکل میخورم چون واقعا اخلاقای خاص و غیر طبیعی داشتن حتی حسادتون آشکارا تو زبونشون بود واقعا اذیت کننده بود

بعد دوسال نیم رابطه جدیدم شروع کردم عشقی نیست شاید تقدیرم تااخر تنها بودنه دوست دارم خودمو تو کارو د ...

مرسی عزیزم انشالله خیلی قوی شید ممنونم بابت حرفاتون انشالله خدا مارو قوی کنه که دیگه راحت وابسته نشیم و بهترینا براتون پیش بیاد

عزیزم من موقع دوستی شوهرم بخاطر مشکلات مالیش ترکم کرد ۴ماه دیوونه شدم بخدا درحدخودکشی هم رفته بودم انقد دعاخوندم هیچی نشد پیش دعانویس رفتم فایده نداشت یه ختمی هست به اسم ختم حق شناس چندبار خواستم انجام بدم نتونستم چون یکی از شرایطش ترک همه گناهان بود مث نماز اول وقت حجاب کامل غیبت نکردن ونشنیدن اهنگ گوش ندادن ... برام سخت بود نمیشد یروز یکی میومد یروز یادم میرفت بینیم نباید باکسی حرف میزدم واقعا سخت بود سپردم یه خانومه ک نفسش حقه و خیلی مومنه کلا ختم کچله انجام میده برآم انجام دادن دروغ چرا زیاد بهش امید نداشتم میدونی چون هرکار هردعا کردم برنگشت توی چله بود ۹ ۱۰روز چله بود یشب خواب دیدم ی مرد ۲لیوان شربت داد بهمون خوردیم بعد گف یادتون نره بگین سلان برحسین این ی نشونه بود روز۲۷چله بود دیدم خودش پیام داده ازخوشی وذوق کلی گریه کردم باورم نمیشد الان ۳سال میگذره از اون موقع 

2706