2737
2734
بعد از زایمانم میگرن شدید گرفتم البته تو باردرای هم دردای میگرن سراغم میومد البته بعد از خوردن معجون که پر از گرمیجاته دردا میگیرنم عود میکرد حالا واقعا نمیدونم دردا بخاطر اون بود یا نه کسی تجربه داره یا نه راهنمایی پلیزززز
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
دکتر بهم یه سری پرهیزات غغذایی داد مثلا پرتقال وبادمجون وسیر پیاز خام وکوجه و اجیل و... نباید بخورم ایا گرمیجاتم باعث تشدید میگرن میشه؟
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
سلام عزیزم من از دکتر پرسیدم این توصیه ها رو کرد. پرهیز از خوردن غذاهای تند, فلفل, پنیر, غذاهای کنسروی و فست فود... راجب گرمیجات نمیدونم عزیزم. اما معمولا برای هر فرد محرک شروع درد میگرن فرق میکنه. یکی مثلا با بوی یک ادکلن میگرنش عود میکنه. یا من خودم به نور حساسم و در معرض نور باشم به شدت سردرد میشم. بگرد و محرک اصلی درد میگرنت رو پیدا کن و ازش دوری کن. باید باهاش مدارا کنی.
دلم میخواست تا عید مامان بشم ولی نشد... دلم بی بی چک مثبت میخاد....ازمایش مثبت...خرید سیسمونی....تیکر بارداری ...نمیدونم کی انتظار تموم میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘