2726

من اکثر اوقات بی حوصله ام ..یجایی میخوام برم باخودم کلنجار میرم ک برم نرم برم نرم ..اکثراوقات هم نمیرم .یا یه ولادتی مناسبتی چیزیه میخوام یه شال یا روسری جدید بپوشم میگم نه ولش کن همین قبلی خوبه .فکر میکنم فازم با همه متفاوت اصلا بعضی وقتا دلم میخواد تو جمع حرف نزنم ...امشبم یک اتفاقی افتاد دلممم میخواد جیغ بزنم گریه کنم همسایمون خیلی پولدارن ماشینش جک بعد ما اومدیم بامامانمو بچه هام بریم خونه مادربزرگم اسنپ گیر نیومد ماشین ماهم پراید یخ زده بود روشن نمیشد خلاصه این گفت بیاین برسونم .ماهم رفتیم حالا موقع پیادا شدن انقدر عقب ماشین تاریک بود من دستگیره رو پیدا نمیکردم ..مثل این کورا هی لمس میکردم دنبالش بودم  بعد خودشون گفتن بالای در سمت راست وااای ابروم رفت الان میگن این ماشبن خارحی ندیده سوار نشده ..دستگیره ک بلد بودم باز کنم فقط پیداش نمیکرم وااای خیلی ابروم رفت ..اینا خیلی پولدارن تاحدی ک همین دوسه هفته پیش فقط یک مسافرت کیششون ۷۰ م خرج کرده بودن ..هم سنو سال منو شوهرمم هستن ..الان هفت هشت ساعت این موضوع عذابم میده البته باهاشون سلام علیک داریم با زنش دوستم شوهرمم با شوهرش .یعنی یجورایی صمیمی ایم ولی خیلی بد بود 😪😔😭😭

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میفهمم چی میگی حالا خوبه شما همسایته دوربر ما همه اینطوری داداشم اینا کلا پولدار ماشین شاسی بلند مال مام پراید میریم یه جایی دورهمی بچم سوار ماشین خودمون نمیشه میره سوار ماشین داداشم اینا خیلی شوهرم میشکنه

خواهر من بزار فکر کنند اصلا ماشین خارجی ندیدی نونت از اونا میاد آبت از اونا میاد خواستگارتن. به یه ورت هم نباشه. 

دوما اونا خودشون همسایه هستند دیدند که شما ماشین مدل بالا تا حالا نه سوار شدی نه فک و فامیل آنچنانی داری. به در باز و بسته کردن تو هم ربط نداشت. واضح بود از قبل هم.

پتو رو بکش سرت تخت بگیر بخواب 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
بهش فکر نکن عزیزم اینجوری همسرتم فکرش درگیر میشه و پیش خودش شرمنده میشه برا همه اتفاق میفته چنین چ ...

شوهرم ک نبود کلا .منومامانم بچه ها ...لانصب عقب ماشین ظلمات بود اصلا دیده نمیشد ..وگرنه درسته خودمون نداریم ولی خب سوار ک شدم .حالا ابروم رفت 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
شوهرم ک نبود کلا .منومامانم بچه ها ...لانصب عقب ماشین ظلمات بود اصلا دیده نمیشد ..وگرنه درسته خودمون ...

الان چون حساس شدی رو این موضوع 

فکر میکنی که آبروی رفته

آخه چیز خاصی نیست بخدا

که بخوای ذهنت رو درگیر کنی

میفهمم چی میگی حالا خوبه شما همسایته دوربر ما همه اینطوری داداشم اینا کلا پولدار ماشین شاسی بلند مال ...

ان شاالله عزیزم شماهم بخرین .ماشین ماهم پراید مدل پایین ولی اصلا برام مهم نیست به شوهرمم یخت نمیگیرم خداشاهده یزره مهم نیست میگم همینکه تایجایی میخوایم بریم با بچه کوچیک نمیخواد دنبال تاکسی و... باشم خداروشکر ..ولی تاریک بود دستگیره لنتی شو پیدا نمیکردم

در مورد دستگیره در واقعا اتفاق خاصی نیفتاده برای هر کسی با هر مدل ماشینی ممکنه پیش بیاد من خودم همیشه جلو میشینم اگه یه بار عقب ماشین خودمون بشینم تاریک باشه ممکنه دستگیره رو پیدا نکنم ، مصداقش پیش اومد دقیقا ، حواسم نبود که شیشه های عقب هم دکمه بالا بر داره اصلا نگاه ننداختم از شوهرم خواستم شیشه رو بده پایین که گفت روی در هست 

می‌خوام بگم مسأله ساده تر از چیزیه که میبینی ، ولی ذهنت داره فاجعه سازی می‌کنه و همه چیزو بزرگتر از واقع نشون میده شاید بد نباشه با یه مشاور صحبت داشته باشی 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ان شاالله عزیزم شماهم بخرین .ماشین ماهم پراید مدل پایین ولی اصلا برام مهم نیست به شوهرمم یخت نمیگیرم ...

حالا فردا پسفردا حرفش پیش اومد بگو لابه لای حرفا که تاریک بود فلان یجوری که فک نکنه ...

2706