2737
2734
عنوان

سیستم ایمنی ضعیف کودک

2430 بازدید | 33 پست

سلام 

بچم از چهار ماهگی همش مریض میشه تب های شدید و...   ۲۰روز نشده باز مریض میشه زینک دادم تاثیر نداشت مولتی سانستول دادم تاثیر نداشت

ماه پیش ۱۵ روز شربت ایمیونس دادم روز ۱۵ باز مریض شد

هر کاری بلد بودم انجام دادم وزن بچم کمه واقعا برای یک مادر سخته درد کشیدن بچه شو ببینه

خواهش میکنم مادرا راهی بلدین بگین انجام بدم

ممنون

میرین بیرون خودتون رعایت کنین که بچه مریض نشه ویتامین هاش به موقع بده

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اینها رو سرخود دادی یا پزشک اطفال تجویز کرد؟عزیزم امسال همه مدام داریم مریض میشیم مخصوصا این انفولانزا که بیچارمون کرده تو این شرایط و سرما سعی کن کوچولوتو کمتر ببری توی جمع تا کمی بزرگتر و قوی تر شه.پسر من که سال به سال مریض نمیشد از مهر ماه یه هفته در میون طفلی مریض میشه بردم دکتر گفت امسال بیماریهای ویروسی خیلی شایع شده متاسفانه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2728

گلم من تو اوج کرونا بچم بدنیا اومد تا وقتی می‌خواست دندون دربیاره اصلا مریض نشد با وزن ۲۹۰۰ بدنیا اومد تو ده ماهگی ده کیلو بود، اما بنظرم مقوی ترین چیز شیربادومه هرروز براش درست میکردم

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
همه اینها رو سرخود دادی یا پزشک اطفال تجویز کرد؟عزیزم امسال همه مدام داریم مریض میشیم مخصوصا این انف ...

ن دکتر می داد مثلا از ۶ ماهگی یک مدت زینک داد

بعد یکسال مولتی و...

الان بچم دوسالشه 

2738

سلام عزیزم فقط بچه تو نیست بیشتر بچه ها همینن بچه خواهر منم تند تند مریض میشه ابجیم میگه یه بستنی بخوره گلوش میگیره میدونی مامانم میخواست اب هویچ بستنی بگیره واسه پنجشبه که الان جمعه اس گفتم نگیر هوا سرده ابجی هم میگه معده شوهرش حساسه فقط این دلیلم نبود بچه ابجیمم منظورم بود البته فکر کنم حرف بچه رو هم زدم نمیدونم شایدم نزدم

توشلوغی نبرش یکی مریض باشه فورا بچه مریض میشه چون ایمنیشون پایینه نزارکسی بچتو بوس کنه ممکنه یکی بیمارباشه بچه ها تواین سن خیلی گناه دارن واقعا چون زبونم ندارن بگن کجامون دردمیکنه

عزیزم سعی کن اصلا اصلابچه روبیرون نبری چون هواخیلی سرده ی بادبخورن آنی مریض میشن شبا حموم نبریش تورو ...

بخدا جای‌نمیرم مگه خیلی ضروری فقط هفته ی یبار با ماشین میریم خونه مامانم نزدیکه ولی باز پیاده نمیرم ک سردش نشه

منم بچم خیلی زود مریض میشد و طولانی... 

روی تغذیش بیشتر وقت گذاشتم 

توی اکثر غذاهاش اب قلم یا عصاره پای مرغ میریزم 

روزی ی قاشق شیره با اب قاطی میکنم میدم بخوره

روزی شصت سیسی شیر +عسل+سویق میدم 

مغزیجات و کشمش و خرما هم در طول روز بهش میدم الحمدالله خیلی بهتر شده

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
گلم من تو اوج کرونا بچم بدنیا اومد تا وقتی می‌خواست دندون دربیاره اصلا مریض نشد با وزن ۲۹۰۰ بدنیا او ...

بچه ی من دنیا اومد ۳۶۰۰ وزنش بود

الان دوسالشه  ۱۰ و نیم کیلوعه

بخدا جای‌نمیرم مگه خیلی ضروری فقط هفته ی یبار با ماشین میریم خونه مامانم نزدیکه ولی باز پیاده نمیرم ...

خوب میشه مواظبش باش غذاهای مقوی بش بده جون بگیره چلوگوشت گوسفندی باماهیچه براش درست کن هفته ای دوبار آبگوشتم خیلی خوبه برابچه 

باید زیرنظر دکتر باشه تب شدیدا خطرناکه علت تبش چیه آخه ؟! خدا شفاش بده و به دلت آرامش بده 💚🤲

تب میکنه میریم دکتر و دارو ...بعد یه مدت خوب میشه باز سریع مریض میشه دکترا هم هر دفعه یا میگن ویروسه یا سرم یا آمپول میزنن 

بخدا اسم تب میاد تنم میلرزه

2706