2737
2734
عنوان

😭😭😭کاشکی معتاد بود

484 بازدید | 20 پست

شوهرم هیچ وزکم نمیکنه همش میگه طلاقت میدم برو من باردارم همش میگه بخاطر بچه تحملت میکنم امروز نمیطاشت من کلاه سرم کنم پیش خانواده ام اومد هر چی از دهنش اومد بهم گفت هرزه گمشو خستم کرده میگه خرجت زیاد ولی خدایی من از اول پاییز ا ز سرما میلرزم فقط چیکار کنم به نظرتون طلاق بگیرم پدرم راه نمیده نگیرم این عذابم میده از سرما همش دل درد دارم تنها افتخارشم اینه که معتاد نیست اونم منت میزاره سر من چقققققدر من بدبختم آخه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خانوادت نظرشون چیه راجب طلاق

بایام گفت با بچه راهت نمیدم من از اولش میخواستم طلاق بگیرم ولی همش که میومدم خونه مادرم بابا و مامانم باهام بد رفتاری میکردن یه کاری میکردن من مجبور شم برگردم 

جدیدا اینطور شده یا قبلنم اینطوری بود؟ می‌دونم هرکسی آستانه تحملی داره شاید اوایل این اخلاقاش ب چشم نمیومد یا نهایت یکم ناراحتت میکرد فراموش میکردی الان ب حدی برات عذاب آور شده که نمیخای حتی بهش فک کنی. اینهمه آدم بعد بچه دار شدن طلاق گرفتن اگه بچت برات مهمه بچه رو بجا مهریت بگیر اینجوری دادگاه مجبورش می‌کنه نفقه شما و بچه رو بده چون اینطوری که از شرایطش مشخصه فک نکنم دادگاه صلاحیت نگهداری بچه رو بهش بده. مگر اینکه خودت کنار بکشی بگی بچه رو نمیخام. اگه هم بچه رو بسپاری بهش جدا شی خودت که نجات پیدا کردی اما بچه بدبخت قراره ی عمر با طرز فکرای یک عوضی به تمام معنا بزرگ شه. بنظرم بی پدر بزرگ شه خیلی بهتر از اون آینده کوفتیه

2706