2737
2734

چن روزه باهم قهریم رفیق صمیمیمه، قرار بود براش یه دستبندی بیارم ولی اون گم شد دیگه پیداش نکردم بعد فهمیدم دور ریخته شدع... اینم فک میکنه که بهش دروغ گفتم نمیخواستم بیارم و... ولی اینجوری نیس بهم تهمت میزنه چیکار کنم دلشو بدست بیارم ناراحت شده ازم چجوری دوباره بهم اعتماد کنه؟...

میتونی دوباره براش بخری؟ واقعا تو این جور مواقع راه حلی ندارم جز صحبت و معذرتخواهی

telma یعنی آرزو و امید/declan یعنی پر از خوبی... نمیدونم فکر کردم کنارهم حس خوبی میدن🥲                                    من یه دخترم ..دختری که به دختربودنش افتخار میکنه... واسه خنده هاش و تصمیماش احترام قائله...نزاشته یک بارم تصمیمش بخاطر دختربودنش‌عوض شه.. دختری که درتلاشه تا روزی برسه ک زن و مرد یکسان باشن ، به امید همون روز🫀👊🏻

اگ دوستت بود الان بهت اعتماد میکرد

هر روزم را با یک "سوتی" شروع میکنم و با یک "سوتی" دیگر پایان می بخشم😑                                                 #سلطان_سوتی_های_جهان_در_بچگی   هسدم😎                        ::::::::::💜عاشق رنگ بنفشم💜::::::::::                       هرکس ک میخواد زیاد خنده نکنه به بدبختیاش فکر میکنه😊_حالا منِ بدبخت به سوتی هام فک میکنم___"(با اینکه بدبختی از سر و پام میباره اما اون لحظه به یادم نمیاد)"____ و همچنان میخندم🥲::::::::::::::::::خلاصه که گُلای تو خونه برای من دعا کنین انقد زیاد نخندم🥲🥲🥲                                                                                                   بگو: لوس😀    بیا منو ببوس😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اگ میخوای باهات دوس شه باید یکی دیگ بگیری همین و بس

هر روزم را با یک "سوتی" شروع میکنم و با یک "سوتی" دیگر پایان می بخشم😑                                                 #سلطان_سوتی_های_جهان_در_بچگی   هسدم😎                        ::::::::::💜عاشق رنگ بنفشم💜::::::::::                       هرکس ک میخواد زیاد خنده نکنه به بدبختیاش فکر میکنه😊_حالا منِ بدبخت به سوتی هام فک میکنم___"(با اینکه بدبختی از سر و پام میباره اما اون لحظه به یادم نمیاد)"____ و همچنان میخندم🥲::::::::::::::::::خلاصه که گُلای تو خونه برای من دعا کنین انقد زیاد نخندم🥲🥲🥲                                                                                                   بگو: لوس😀    بیا منو ببوس😝
2731
کاش ناراحت نمی شد ک الان بخوای دلشو به دست بیاری مگه دستبند به عنوان کادو نمی خواستی بدی بهش؟همین ک ...

نه به عنوان کادو که نبود، وسط حرفام گفته بودم از این دستبند که بهش وصله خوشم نمیاد اونم فردای همون روز گفت عه من خیلی خوشم میاد، گفتم پس اگه میخوای برات میارم گفت مشکلی نیس، یه روز یادم رفت یه روزم که دیدم نیست اونم میگه که لازم نبود بهم دروغ بگی

یبار بهش توضیح بده مثلا تو یه پیامک کامل توضیح بده قانع شد که شد نشد دیگه قرار نیس خودتو بکشی تا باور کنه ولش کن برا چی باید خودتو به اب اتیش بزنی تا یکی تورو بخاطر ی دستبند کنار بزاره انقدم براش ارزش قائل باشی یکمم برای خودت ارزش قائل شو

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2738
یبار بهش توضیح بده مثلا تو یه پیامک کامل توضیح بده قانع شد که شد نشد دیگه قرار نیس خودتو بکشی تا باو ...

بخدا خیلی بهش توضیح دادم قانع نشد گفتم واسه چی ناراحتی منو واسه دستبند فروختی؟! گفت بخاطر دادن دستبند ناراحت نیستم بخاطر دروغی که بهم گفتی

نه به عنوان کادو که نبود، وسط حرفام گفته بودم از این دستبند که بهش وصله خوشم نمیاد اونم فردای همون ر ...

خب همین دیگ... اینم یه جورایی کادوعه... یه ن عه لطف... ب فکرش هستی ک همون لحظه این فکر به ذهنت اومده بهش گفتی ک یکی از این دستبندا بهش میدی... خودش باید یه ذره فکر کنه آخه... این دروغ تو چ سودی برات داره؟ اصن چرا در مورد همچین چیز پا پیش افتاده ای باید دروغ بگی.. در صورتی ک می تونستی خودتو به زحمت نندازی براش! 

همینا به خودش هم بگو😐

^_^🐾🌈
بخدا خیلی بهش توضیح دادم قانع نشد گفتم واسه چی ناراحتی منو واسه دستبند فروختی؟! گفت بخاطر دادن دستبن ...

دیگ باهاش حرف نزن به نظرم تا خودش حرفی بزنه....دیگ چن بار باید بهش بگی ک دروغ نگفتی؟ :) 

^_^🐾🌈
خب همین دیگ... اینم یه جورایی کادوعه... یه ن عه لطف... ب فکرش هستی ک همون لحظه این فکر به ذهنت اومده ...

اها اره خب راس میگی دیگه من چرا خودمو بکشم واسش🙄 حرفات خیلی منطقی و عاقلانه بود راهنمای خوبی هستی مرسی ازت💖🙏

دیگ باهاش حرف نزن به نظرم تا خودش حرفی بزنه....دیگ چن بار باید بهش بگی ک دروغ نگفتی؟ :) 

واقعاً هم... فقط مشکل اینه تو مدرسه کنار هم میشینیم من که بمیرمم از اونجا تکون نمیخورم مگر اون بره اونم که از من بدتر جاشو نمیده😐

بخدا خیلی بهش توضیح دادم قانع نشد گفتم واسه چی ناراحتی منو واسه دستبند فروختی؟! گفت بخاطر دادن دستبن ...

بگو قرار نیس دیگه برا ثابت کردن حرفم به تو قران بیارم قسم بخورم شرمنده 😒 

ولش کن بابا چه پرروعه انگار ازت طلب داره خودتو ناراحت نکن بیخیال بزار کات کنه اصلا

کات کنی با همچین ادمی ب نفع خودته

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
بگو قرار نیس دیگه برا ثابت کردن حرفم به تو قران بیارم قسم بخورم شرمنده 😒  ولش کن بابا چه پررو ...

اها درسته...

فقط تو مدرسه رو چیکار کنم کنار هم میشینیم😑

2706