2726
عنوان

چرا انقد مردم عوضی هستن

210 بازدید | 18 پست

شوهر من قرار بود مغازه ای ک اجاره کرده رو تحویل بده از اول برج زنگ میزنه صاب مغازه کوفتیش میگ باشه برو میام بنگاه میره هی مرده نمیاد بنگاه هی بهش گفتم برو کارو تموم کن ک اجارو ازت میگیره گف غلط میکنه حالا صاب مغازهه میگ باید اجاره این ماهو بدی بهش میگ من هی گفتم بیا خودت نیومدی  الان اجاره میگی بده خو مغازه ای ک گفتی جمع کنو جمع کردم پولی ندارم حالا میگ پول پیشتو بدمیدارم تن اجاره ک ندادی خو مردیکه حروم خور خودت نیومدی ک کلیدو بده بهت حالا اجاره میخای چقد حروم خور شدن مردم یه چن ماهه پیشم کولر اسپلیتشو خراب بوده درست کرده هفت میلیون از اجاره اش اون ماه کم نکرده شوهرمم از کولر استفاده نکرده واقعا چقد بی چشم و رو هستن مردم 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

مقصر املاک هست عزیز 

باید هماهنگ میکرده و میگفته 

برید املاکی بگید چطور خوب بلدن پول پورسانت بگیرن 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرک پیامک زده بهش؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
این پولا گلو گیره. نگران نباش. مال حرام به هیچکی وفا نمیکنه

هی خیلی ناراحتم بانکم بهمون وام نداد اگ اینم نده هیچی پول نداریم شوهرمم بیکاره

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
مقصر املاک هست عزیز  باید هماهنگ میکرده و میگفته  برید املاکی بگید چطور خوب بلدن پول پور ...

املاکیه ک با اون صاب مغازهه دوسته دیگ هماهنگ نمیکرده ک برن تحویل بدن این مچصاب مغازهه قرار بوده هماهنگ کنه نکرده 

خیلی حرومخور شدن مخصوصن داراها

اره دقیقا خودشه 🙁

شوهرک پیامک زده بهش؟

شوهر من ک هی بهش زنگ زده حالا ب زور طرفو میگ بیا بریم بنگا کارو تموم کن دیگ هی امروز فردا میکنی ک چی بشه من اجاره نمیدم ک میخای وقت بگذرونی

دقیقا مشابه همین سرما اومد موقع خونه خریدن میگفتیم میخوایم خونه رو معامله کنیم میگفتن باشه قرار میزا ...

افرین دقیقا اونجور مرده میگ کلید مغازمو بده خو باید بری بنگاه کارو تموم کنی همه سند و چک و ورداره پولشو بدی ک کلیدو بده 

اگه بنگاه قرارداد بستن شوهر تون اگه همون اول رفته بنگاه و گفته میخواد تخلیه کنه نمیتونه ازتون پولی ب ...

این بنگاهیه بااون مرده صاب مغازه دوسته، یادش نبوده شوهرم ک ادرس بنگاهه کجاس دقیقا 

ب صاب مغازهه اولش گفته دارم خالی میکنم مغازتو بهم فرصت بده اجاره نگیر گفته باشه الان زیرش زده ک نه باید اجاره بدی 😐

باید این مدت پیامک میزد مستند میکرد مغازه رو تخلیه کنید ولی کلید و ندید برید دفتر قضایی شکایت کنید ه ...

خیلی وقته خالی کردیم دو هفته میشه  بنگاه ک اصلا ب شوهر من زنگ نزده تخلیه کن ک مردیکه صاب مغازه گفته ک تخلیه هم کردیم هی زنگ میزنه نمیاد مغازش تحویل بگیره امروز میره میگ فردا فردا میره میگ پس فردا بیا بریم بنگاه امروز قرار شده برن اگ صاب مغازه کوفتی بره 

اگه بنگاه قرارداد بستن شوهر تون اگه همون اول رفته بنگاه و گفته میخواد تخلیه کنه نمیتونه ازتون پولی ب ...

نیستین؟ 

بنگاه زنگ مردیکه صاب مغازه زده بیا ک قرار دادو فسق کنیم مردیکه کثافت نمیره شوهرم زنگ بنگاه زده میگ زنگش میزنیم هی میندازه عقب الان امروزم رفتن مردیکه کثافت نیومده باز گفته شنبه بذار خو همینجور ماه داره تموم میشه ک پول پیشو بهمون نده تنه اجارع بگیره

2706