2726

سلام امروز رفتم آزمایش خون بدم قبل از من پرستاره از یه آقایی خون گرفته بود از خونش روی میز ریخت با همون دستش خونو پاک کرد بهش گفتم دستکشو عوص کن عوضش نکرد فقط با الکل پاکش کرد بعد با همون دستش از من خون گرفتو پنبه گذاشت الان دارم دیوونه میشم که نکنه بیماری بگیرم 😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
باید با صدای بلند میگفتی که رئیسشون اگه هست بشنوه تا بترسه و عوض کنه البته اگه آزمایشگاه خصوصی بود&n ...

اشتباه کردم همش دارم خودمو سرزنش میکنم😭😭 باردارم هستم دارم دیوونه میشم. شهر کوچیک هستیم این مثلا بهترینه

باید همونجا پا می‌شودی میرفتی 

مدیریت 

نمیزاشتی خون بگیره

چرا اخه انقدر بی شخصیت هستند بعضی ها اخه بگو تو که حوصله کار کردن نداری بیخود میکنی با جون مردم بازی میکنی

آرامش خود را فدای بی‌شعوری دیگران نکنید تمام😇
باید همونجا پا می‌شودی میرفتی  مدیریت  نمیزاشتی خون بگیره چرا اخه انقدر بی شخصیت هست ...

چه خاکی تو سرم کنم باردارم هستم همش دارم گریه میکنم نمیدونم چرا نرفتم شکایت کنم 😭😭😭😭

یعنی الکل همه نوع ویروسی رو میکشه؟ خیلی استرس دارم باردارم هستم همش گریه میکنم

بعله ویروس ایدز کلا ضعیفه و تو هوای آزاد سریع میمیره در حد چند ثانیه ...نگران نباش با الکلم پاک کرده 

دوست خوبم درسته کارش درست نبوده ولی چیزی که هست اینه...باید سر سوزن به خون بخوره و بعد بره توی دستت...اگر دست اون به خون بخوره که شما ایدز نمیگیرید   دستشم تمیز کرده پس الکی انقدر به خودت استرس وارد نکن...در ضمن یه برنامه ضد ویروسی هست که تا سه روز میتونی بری یه سری دارو هست میزنن تا اگر ویروس وارد بدنت شده باشه هم بمیره...نترس ولی اگر خیلی استرس داری برو بیمارستان و توضیح بده 

2706