2733
2734

بچها من چند روزی پی ام اس(سندروم قبل از پریودی) بودم خیلی بی حوصله بودم و اعصاب نداشتم و الان که اصلل مغزم کار نمیکنه بخوام درس بخونم ، ۲ ساعت درس خوندم الان اومدم نگاه کردم هیچییییش یادم نمیاد😩

دو روزه میخوام بخونم همش در حد ۲تا۲/۳۰ ساعت میخونم دیگه مغزم نمیکشه 

الانم که نگاه کردم هیچیییی یادم نیست

فردا هم امتحان دارم قراره بپرسه ازمون:) اگ بلد نباشم ضایع میشم...حالا چیکار کنم؟ دلم میخواد سرم بکوبم دیوار بخدا 

استادمون هم مرده نمیتونم برم بهش بگم پریود بودم و‌از طرفی هم دفعه قبل یه حرفی زدم سر کلاس حس میکنم از من خوشش نمیاد 

بخدا خیلی خیلی عصبیم و دلم میخواد جیغ بزنم فقطططططط:)

میخواستم این جلسه کاااامل همه چیز بلد باشم که استاد بهانه نداشته باشه ولی الان مغزم خالی خالیه، خیلی خنگ شدم

تورخدا بگید چیکار کنم؟

مغزم کار نمیکنه اصلااااا 

تا فردا ساعت۱۰ صبح وقت دارم فقط و هیچییییی هیچی هم بلد نیستم 

دعا کنید برام توروخدا 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
دمنوش هل و دارچین درست کن بخور

درد ندارم عزیز دلم

مغزم کار نمیکنه اصلا مشکلم اینه

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کسی نیست بیاد کمک؟

فک کنید اینک تاپیک دعوا با مادر شوهره 

2728
سلام‌ گلم خوبی من تویه تاپیک دیدم نوشتید دارین ورزشای افزایش قد میکنید و نتیجشو بعدا میگید الان قدت ...

سلام عزیزم 

وقت نکردم ادامه بدم عزیزم ، ولش کردم 

ممنونم ، همون مدت تغییری احساس نکردین؟کسیو ندیذین با اونا افزایش قد داشته باشه؟وای من خیلی دلم میخوا ...

اتفاقا چرا همون مدت یکم بلند تر شده و از مامانم زده بودم بالا

ولی تقریبا فقط یک هفته انجام دادم 

ولش کردم بعد

2738