2737
2734

ازدواج مینا ساداتی و بابک حمیدیان بازیگر شایعه یا واقعیت ؟

ازدواج بابک حمیدیان با مینا ساداتی زن بابک حمیدیان شوهر مینا ساداتی عکس مراسم ازدواج عکس مراسم عقد بابک حمیدیان و مینا ساداتی

دوشنبه 17 اسفند ماه 94 بود که احسان علیخانی با مینا ساداتی یکی از کاندیداهای بهترین بازیگر زن تلویزیون بخاطر ایفای نقش در سریال تنهایی لیلا در برنامه سه ستاره به صورت زنده و تلفنی صحبت کرد، و در انتهای مکالمه زمانی که مینا ساداتی داشت خداحافظی میکرد احسان علیخانی به طور سر بسته به ایشان تبریک اعلام کرد ولی نگفت بخاطر چه موضوعی هست بهنوش بختیاری که مهمان حاضر در استدیو بود گفت ازدواج کردند؟! و مینا ساداتی به احسان علیخانی گفت قرار ما این نبود و علیخانی خیلی هوشمندانه گفت خانم ساداتی من آخر این موضوع رو باز گذاشتم و چیزی نگفتم تا در برنامه شب سال تحویل سه ستاره اعلام کنم!

[video mp4="C:\Users\Emertat\Downloads\Video\045aba9bd6f0027388aca9b551e804e14015312-320p.mp4"]

کلیپ تبریک عجیب احسان علیخانی به مینا ساداتی در برنامه سه ستاره

اما این پایان قصه تبریک احسان علیخانی نبود و در روز دوشنبه 24 اسفند 94 سایت خبری سینما ژورنال خبر ازدواج مینا ساداتی و بابک حمیدیان را رسانه ای کرد خبری که به شدت در سایت خبری منتشر شد و دومین ازدواج هنری بعد از ازدواج منوچهر هادی و یکتا ناصر در هفته آخر اسفند بود که رسانه ای می شد .

تا زمان تهیه این گزارش بابک حمیدیان و مینا ساداتی هیچ واکنشی نسبت به انتشار خبر ازدواج شان نشان نداده اند به محض انتشار اخبار جدید این مطلب بروز رسانی می گردد.

ازدواج بابک حمیدیان با مینا ساداتی زن بابک حمیدیان شوهر مینا ساداتی عکس مراسم ازدواج عکس مراسم عقد بابک حمیدیان و مینا ساداتی

مینا ساداتی در کنار بابک حمیدیان

بیوگرافی مختصر بابک حمیدیان

بابک حمیدیان متولد 1359 در شهر تهران است ولی اصالتا گیلانی است وی در جشنواره فیلم فجر 94 با دو فیلم بادیگارد و سیانور حضور چشمگیری را داشت حمیدیان همچنین در سریال های پرده نشین و سریال نوروز 95 شبکه سوم سیما با اسم سریال بیمار استاندارد حضور دارد

بیوگرافی مختصر مینا ساداتی

مینا ساداتی متولد 1360 در شهر کاشان است و کارشناسی ارشد گرافیک از دانشگاه هنرهای زیبا دارد وی بازیگری را در کلاس های آزاد بازیگری آموزشگاه کارنامه یاد گرفته است او در فیلم محمد رسول الله نقش آمنه را ایفا کرده است و در کارنامه هنری او فیلم های امکان مینا، عصر یخبندان ،سعادت آباد، هاری و مجموعه تلویزیونی تنهایی لیلا دیده می شود. ازدواج بابک حمیدیان با مینا ساداتی زن بابک حمیدیان شوهر مینا ساداتی عکس مراسم ازدواج عکس مراسم عقد بابک حمیدیان و مینا ساداتی مصطفی رحمانی عکاس و خبرنگار با انتشار عکس بالا در اینستاگرام نوشت :

پیوندتان مبارک دوستان جانان

شب عاشقان بیدل چه شبی دراز باشد
تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد
عجبست اگر توانم که سفر کنم ز دستت
به کجا رود کبوتر که اسیر باز باشد
ز محبتت نخواهم که نظر کنم به رویت
که محب صادق آنست که پاک باز باشد
به کرشمه عنایت نگهی به سوی ما کن
که دعای دردمندان ز سر نیاز باشد
سخنی که نیست طاقت که ز خویشتن بپوشم
به کدام دوست گویم که محل راز باشد؟
چه نماز باشد آن را که تو در خیال باشی؟
تو صنم نمی‌گذاری که مرا نماز باشد
نه چنین حساب کردم چو تو دوست می‌گرفتم
که ثنا و حمد گوییم و جفا و ناز باشد
دگرش چو بازبینی غم دل مگوی سعدی
که شب وصال کوتاه و سخن دراز باشد
قدمی که برگرفتی به وفا و عهد یاران
اگر از بلا بترسی قدم مجاز باشد

عکس های بابک حمیدیان و مینا ساداتی بازیگران سینما و تلویزیون

حضور بابک حمیدیان در پشت صحنه سریال تنهایی لیلا در کنار مینا ساداتی

مینا ساداتی و بابک حمیدیان در یک قاب تصویر در جشنواره فیلم فجر

ازدواج مینا ساداتی و بابک حمیدیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر بابک حمیدیان عاشق زنش بود من دیگه دارم به این نتیجه میرسم ازدواج ها تاریخ مصرف پیدا کردن
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2738
بله انقدر عاشق زنش بود میگفت اسمشو گذاشته لای آجرهای خونشون موقعی که میساختندش!!!!
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2706