2737
2734

امروز پسرم از صبح آبریزش بینی داشت الان تو خواب همش گریه میکنه شیرش میدم ۳۰ثانیه می‌خوابه باز جیغ میزنه 

دوسالشه تب هم نداره

خودمم از صبح حالم خوب نیس تب و لرز دارم چیکار کنم چرا اینطوری شده تورو خدا میدونید راهنمائیم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماغش کیپه یا میسوزه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728

بیماری جدیدی اومده من یه هفته س در گیرم خیلی سخته من و دوتا پسرام گرفتیم نمیدونم آنفولانزا و کروناعه چیه ببرش دکتر حتما 

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿

هر ۱۲ ساعت ۲ سی سی سیتریزین بده،الانم دماغش پر شده نمیتونه نفس بکشه راحت براش با فین یا فین گیر هر طور میتونی خالی کن زیر سرش رو بالش بلند بزار ترشح پشت حلقش بره پایین و جمع تشه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
خوب ببرش دکتر بچه رو🙄 🫠

ساعت ۳ صبح وسط تهران دکتر اطفال ب زور گیر میاد بنده خدا راهنمایی واسه الانش میخواد

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2738

دماغش گرفته نمیتونه نفس بکشه موقع شیر خوردن یکم ویکس اگ خونه داری بمال روی پارچه بنداز رو بالشتش تا راه بینیش باز شه من برا دخترم یه قطره گرفتم عصاره نعناست وقتی سرما میخوره میزنم اطراف لباسش تا دماغش نگیره

اونی که عاشق گلها بود اونا رو از ساقه جدا میکرد🥲😨

زنجبیل اگه داری دم کن بده بخوره برای آبریزش عالیه،شربت لیموعسل هم عالی جواب میده،یه شیاف براش بردارراحت بخوابه یه کلاه نخی هم سرش بذارمغزش وسرش گرم بشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
الان دماغش تمیزه راحت راحت نفس  میکشه

پس ترشح پشت حلقه بالش بلند بزار 

2706