2726
عنوان

بنظرتون دکتره گولم زده

513 بازدید | 30 پست

من واسه سزارین دومم رفتم پیش بهترین دکترزنان شهردیگه که۴ساعت فاصله داره نوبت گرفتم بهم گفت عمل های من بابقیه دکترافرق میکنه وپول بیشتری میگیرم وجوری عمل میکنم که بتونی۹بارسزارین بشی واصلاچسبندگی نگیری وقیمت عمل هااز۱۲و۱۳و۱۴و۱۵هست منم تعجب کردم رفتم به شوهرم گفتم اونم اومد ازمنشی پرسید که عمل هاچه فرقی داره که منشی گفت یه عمل هست که همه لایه های شکم تودوبارمیدوزن ولی گرونترین جوریه که لایه به لایه شکم میدوزن بایه نخ خوب اون۱۵تومن فقط دست مزد دکتر پولشم الان بدین تانوبت بدیم برای عمل شوهرمم گفت باشه پس یکم تخفیف بدین اونم گفت باشه۱۴تومن شوهرم بهش داد هزینه بیمارستان هم جداگفت تا۶تومنی میشه

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه خبره ۲۰ملیون خیلی زیاده من تبریزم بهترین دکتر تو بهترین بیمارستان سه ماه پیش ۱۳ملیون گرفت با پول بیمارستان و اینا

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد..🤍

لایه به لایه میدوزن مگه آستر لباسه😂😂

کلا یه نوع دوخت پوست داریم گلم

کی گفته هرکی سزارین میشه چسبندگی پیدا میکنه؟

درضمن محاله با سزارین بیشتر از دوبار نهایتا سه بار زایمان کنی

پوست کش میاد و نازک و حساس میشه

دل اگر خوش خبری پیش کسی جار نزنباید این را بنویسند به پیشانی من
چه خبره؟؟؟به نظرم بایدازمریضای دیگه دکترهم سوال میکردی یواشکی ببینی رضایت دارن ازش یانه

تاواردمتب شدم به منشی گفتم اومدم برای سزارین نوبت بگیرم دوتاازمریضاش گفتن پول بیشترمیگیره ولی کارش عالیه یکیشون همشهری خودم بود

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡
لایه به لایه میدوزن مگه آستر لباسه😂😂 کلا یه نوع دوخت پوست داریم گلم کی گفته هرکی سزارین میشه چسب ...

همسایه ما ۴ بار سزارین شده.

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
تاواردمتب شدم به منشی گفتم اومدم برای سزارین نوبت بگیرم دوتاازمریضاش گفتن پول بیشترمیگیره ولی کارش ع ...

خودت کدوم شهری دکترت کدوم شهره؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
لایه به لایه میدوزن مگه آستر لباسه😂😂 کلا یه نوع دوخت پوست داریم گلم کی گفته هرکی سزارین میشه چسب ...

منم باورنکردم ولی شوهرم زود باورکرد بهشون پول داد

چه خبره ۲۰ملیون خیلی زیاده من تبریزم بهترین دکتر تو بهترین بیمارستان سه ماه پیش ۱۳ملیون گرفت با پول ...

والاشهرماهم بیمارستان خصوصی وبهترین دکتر۱۵تومن هم هزینه سزارینه هم بیمارستان وهمه چی

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706