2737
2734
عنوان

یه اسکرین شات کوچیک

839 بازدید | 101 پست

سلام بچه ها 

نمیدونم تو تاپیک قبلیام بودین یا نه

یه ماه و بیست و دو روز پیش رفتم ب کراشم همه چیو در قالب یه پیام گفتم که کاش نمیگفتم:) 

هنوزگ این حرفیو که بهم زده نمیتونم هضم کنم💔🚶🏻‍♀️

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی گفتی دقیقا

هیچی اول از همه خواستم باهاش رفیق شم گوه بازی در آورد

بعدش یه شبب همهه چیو بهش گفتم ینی رفتم گفتم یا میگی آره یا میگی نه دو حالت بیشتر نداره و اینا... 

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
هیچی اول از همه خواستم باهاش رفیق شم گوه بازی در آورد بعدش یه شبب همهه چیو بهش گفتم ینی رفتم گفتم ی ...

عزیزم به نظرم خوب کردی گفتی تکلیفت با خودت مشخص شد وللش🌱💚

همونقدر باش که برات هستن اوکی؟! 
2738

داشتم زار میزدم ولی اینو بهش گفتم 

دیگه عم پامو تو مغازش نزاشتم

بگو چالش بود 🤣🤣 عجب ادم پررویه...بگو متاسفم برای این سطح شعور

وای خدا فقط اواش ک گفتی   

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706