2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چی دیدی ب منم بگو تروخدا 

یا چهرش و دوست نداشتم یا قدش بهم نمیخورد یا خانوادش اوکی نبود یا شهر دیگه بود یا تفاهم نداشتیم یا اون از من خوشش نمیومد کلا ازدواج مقوله پیچیده ایه دیگه گرخیدم

یا چهرش و دوست نداشتم یا قدش بهم نمیخورد یا خانوادش اوکی نبود یا شهر دیگه بود یا تفاهم نداشتیم یا او ...

اینا ترس نداره ک اخه سنتی ارزش نداره رل بزن با عشقت ازدواج کن

من ی فوبیا گرفتم ک میترسم همش میگم نکنه ازدواج کنم شوهرم با دوستم یا دوستم با شوهرم حرف بزنه یا خیانت ببینم

اینا ترس نداره ک اخه سنتی ارزش نداره رل بزن با عشقت ازدواج کن من ی فوبیا گرفتم ک میترسم همش میگم نک ...

والا رل هم زده بودم نشد بهم برسیم خانواده ها مخالف میشن یا طرف قصدش ازدواج نمیشه سنتی هم اصلا احساسی وجود نداره هردوجور سخته

ب نظرت دو سال برای اشنایی زیاده؟

نه خوبه..اونی ک من گفتم حداقل بود 

کمتر از اون خوب نیس واقعا دو طرف هیچ شناختی ندارن، دکتر هلاکویی میگه حداقل 8 ماه زمان نیازه واسه شناخت طرف مقابل، چون همه تا 3. 4 ماه بهترین خودشونو نشون میدن

اینا ترس نداره ک اخه سنتی ارزش نداره رل بزن با عشقت ازدواج کن من ی فوبیا گرفتم ک میترسم همش میگم نک ...

خب ببین درستش اینه که نزاری همسرت زیاد به دوستات نزدیک باشه یا برعکس..  بعد ازدواج بهتره ارتباط با دوستا کم بشه از همه لحاظ ب نفع خودته، حسودی کردن دوستا و خیلی چیزا... بعدشم ترس نداره خب باید طرفتو خوب بشناسی مطمئن شی از اونایی نیست که سرو گوشش بجنبه یا چیزی...