2733
2734
عنوان

توصیه ای به خانم ها 😃

236 بازدید | 29 پست

خانما از فردا خیلی خانم تر باشین ☺️😌

هرچی مرداتون گفتن میگین چشم😌

هرچی خواستن تند تند درست کنیدشما صبورباشین بهانه دستشون ندین😌

انشالله ببینیم روزجمعه فرجی میشه یانه😉😍

دعواها رو موکول کنین به ۱۳ رجب🤭

😂😂😂😂😂

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

باشع

پیچیدم ب بازی اَ هرکی بگی بریدم حوصلع بحث ندآرم ولی گوش ب حرف ط میدم...🥂هر ثانیه هر لحظمی،شیرینیِ شبِ بد مزمی...🫠🫶🏻یه شب،شب تیرع انگا روح اَ تنت میرع دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیرع...گرگ رو از هر طرف بخونی گرگه، همین صداقتشه ک جذابش میکنه👊🏻 تردمیله همع دنیا،نرسیدن و دوییدن واسع تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن:) هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم🫠🕸خدا‌با دست آدمآ میزد تو گوشم تآ دستشون رو شه:)🫠🌱خسته ام از شما آدمآ ک همجآ همش ب ضرر همین...🫠عزیزا میرنُ ما چش دیدن همو نداریم...🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آخه من چیکار کنم تولد من به قمری میشه ۱۳ رجب . درد اینه اون روزم باید تظاهر کنم به خوب بودن تا بی نصیب نمونم😂😂😂😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خانما میشه اگه دوس داشتین برای نیتم یدونه صلوات بفرستین 

بله حتما عزیزم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
شوهر من فقط بد غذاس وگرنه مشکلی نداره خدا رو شکر

خدا رو صد هزار مرتبه شکر عزیزم 💖

برا من برنامه عوضه  هر چی من گفتم اون باید بگه چشم

چقدر عالی عزیزم 😍

2706