2737
2734
عزیزم‌ من سزارینی هستم نمیشه ماما بگیرم. والا همه گفتن رسیدگیش خوب نیست ولی چند نفر گفتن برای سز خو ...

اورژانسی برین بیمارستان میلاد اول شاید قبول کنن اونجا دکتراش فوق العاده ان،از هرکی پرسیدم راضی بود منم پروندم اونجاس بهم‌گفتن بعد تعطیلات بیا برا معاینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام شما بلاخره تصمیم گرفتی کدوم بیمارستان بری؟منم تو ۸ ماهم موندم کدوم بیمارستان برم😭😭😭

والا گزینه جدی الان یاس سپیدو دارم سزارین اختیاری حالا بازم یکم ک بگذره بیشتر روش فکر میکنم

2738

سلام من تاریخ ۱۰ خرداد ۹۹ سزارین شدم دو قلو تو بیمارستان اکبر آبادی ۷ خرداد بستری شدم به علت فشار خون بالا و قند بالا تحت نظر بودم  تا اینکه ضربان قلب بچه هام بالا رفت تو ۳۶ هفته سزارین شدم. 

خیلی دکتر و پرستارهای خوبی داشت رسیدگیشون خیلی خوب بود دختر کوچیکمو سه روز تو ان آی سیو بستری کردن بعد مرخصش کردن.این بخشش عالی بود خیلی رسیدگی خوبی داشتن کسی رو هم به جز مادر راه نمیداند.

هزینه بیمارستان هم خوب بود من چون دو قلو داشتم ۵ روز خودم و ۳ روز دخترم بستری بودیم کلا هزینمون شد یک میلیون و چهارصد.امیدوارم زایمان خوب و راحتی داشته باشید.

من نرگس هستم از قم تو هفته 37 بارداری هستم. توی قم بیمارستان خوب نداریم، به همین خاطر تصمیم گرفتم ب ...

سلام عزیزم بالاخره برا زایمان کجا رفتی

برای سلامتی پسرکوچولوم ی صلوات بفرستید 🥰☺
سلام عزیزم رییس بیمارستان دکتر منه خودش پارسال میگفت امکانات بخش زایمانشون خیلی جالب نیست.الانو نمید ...

دقیقا بیمارستان خیلی شلوغی هستش مخصوصا الان وتو اوصاع کرونا من خودم باردارم ویک روز اونجا بستری بودم بیمارستانش خیلی قدیمی هستش تو یه اتاق ۶ تا تخت گذتشتن که فاصلت با تخت بقلی بزور یک متره روزی یکبار بزور میان نظافت میکنن اتاق رو ، خاک روی کولر و پنکه مال سالها پیشه سیستم سرمایش خیلی ضعیفه و واحساس خفگی میکنن همه خانومای باردار خلاصه که اصلا شبیه بیمارستان نیست و خیلی خیلی کثیفه  بنظرم اگر مجبور شدید بیمارستان دولتی برزد بیمارستان میلاد گزینه بهتری هستش

سلام من سال ۹۷ پسرمو بیمارستان اکبرآبادی بدنیا آوردم

چون کیسه آبم پاره شده بود و به خونریزی افتاده بودم مجبور بودم برم این بیمارستان

من اصلااا راضی نبودم افتضاح بود دکترزایمانم خوب بود ولی بقیه جنبه ها افتضاااح بود 

اول اینکه وقتی رفتم بالا و تشکیل پرونده دادم متوجه شدم که مامایا مرد دارن وموقع معاینه کردن دکترایه زن دکترایه مردم میومدن بغل دستشون خیییلی افتضاح بود موقع درد کشیدنم که یدونه پرستار زن بالا سرم نیومد فقط مرد میومد و خیییلی معذب بودم😢😭

بعدم که ساعت۱و۵۵بچه ام بدنیا اومد ۲و۱۵ آوردن دادن بهم ولی چون اولین تجربه ام بود بلد نبودم شیر بدم به پسرم وتا۷صبح بخاطر گشنگی گریه میکرد 

خلاصه خدا لعنتشون کنه من که راضی نبودم

بعدم همراه نمیزارن خودتیو خودت 

2706