2726

دخترا اینجا کسیو داریم که پدر مادرش بدون عشق باهم ازدواج کردن و هیچوقت یادنگرفته و ندیده که عشق یعنی چی، ولی خودش زندگی عاشقانه داشته باشه با همسرش؟

چون من هیچوقت عشقی بین پدر مادرم ندیدم هر چی دیدم نفرت بوده و اختلاف؛ برا همین هیچ اعتقادی به عشق ندارم...هرکسی بهم ابراز علاقه میکنه فک میکنم دروغه و داره تظاهر به دوس داشتن میکنه

حقیقتا حس ترسناکیه، کسی هستش که زمان مجردی تو موقعیت من بوده باشه ولی بعدا زندگی خوب و شیرینی با همسرش داشته باشه؟

اره عزیزم من جوری زندگیم از لحاظ احساسی خوبه که هرکسی میبینه فکر میکنه لیلی مجنونیم

چقدر خوب خداروشکر❤

شما پدرمادرت باهم خوب بودن یا نه؟

زندگی پدر مادر من سرتاسر نفرت بوده از وقتی یادم میاد تا همین الان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوب خداروشکر❤ شما پدرمادرت باهم خوب بودن یا نه؟ زندگی پدر مادر من سرتاسر نفرت بوده از وقتی یا ...

من از هم نفرت نداشتن ولی زندگی عاشقانه و خوبی هم نداشتن دعوا بینشون زیاد بود مادرمم چند بار قهر کرد رفت از خونه اینم باید بگم که برعکس من خانواده همسرم پدر و مادرش خیلی عاشق هم بودن و همسرم خیلی بیشتر از من احساسیه و تلاش میکنه برا رابطمون

عشق نه درمونه و نه بیماریه درد پنهونیه ک بدجوری دوستش داریه…
2728

اره:)خداروشکر الان زندگی خوبی دارم حتا شوهرم تاحالا باهام بد حرف نزده همیشه دلیل نمیشه که اینکه بین اونا هیچ عشقی وجود نداشته باشه تو از عشق و محبت فراری باشی نه کاملن برعکس باید یادبگیری که کارایی اونا کردنو تو نکنی و با عشق زندگی کنی 

پدر و مادرم الان بعد ۴۰سال دارن از هم جدا میشن البته پدرم خیلی خوب بود عاشق مادرم بود ولی مادرم از اول که من یادم میاد همیشه با پدرم دعوا میکرد وپدرم چیزی نمی‌گفت الان که ما بچه ها رفتیم سر خونه و زندگی خودمون پدرم میگه دیگه نمی‌کشم و مادرم میگه دیگه نمیخوامش دارن طلاق میگیرن مادرم پولو و خونه لاکچری و یه خونه تو شهرستان پدرم  رو و همه ی طلا هایی که پدرم خریده هم به عنوان هدیه واسش و هم به عنوان پس انداز مادرم زده به اسم خودش حالا میگه زمین و باغش رو هم باید بنامم بکنه دیگه واسه خودش چیزی نمونه😔

من از هم نفرت نداشتن ولی زندگی عاشقانه و خوبی هم نداشتن دعوا بینشون زیاد بود مادرمم چند بار قهر کرد ...

پس جای امیدواری هست خداروشکر😅

خوشحالم برات دوست عزیزم چشم بد از زندگیتون دور😍❤❤

اره:)خداروشکر الان زندگی خوبی دارم حتا شوهرم تاحالا باهام بد حرف نزده همیشه دلیل نمیشه که اینکه بین ...

از این که منم تو زندگی مشترک مثل مادرم باشم وحشت دارم، ولی خب مگه میشه ۱۸۰ درجه متفاوت بود وقتی دختر اونم و این همه سال زیر تربیت اونا بزرگ شدم؟؟ مگه چقدر میتونم مقاومت کنم که شبیهشون نشم... امیدوارم بتونم یه شخصیت متفاوت باشم تو زندگی خودم

از این که منم تو زندگی مشترک مثل مادرم باشم وحشت دارم، ولی خب مگه میشه ۱۸۰ درجه متفاوت بود وقتی دختر ...

هیچ ربطی نداره که دختر کی باشی و چجوری و زیر دست کی باشی وقتی میفهمی که یکاری اشتباس سعی میکنی انجامش ندی نمیگم من اصن الان دعوا نمیکنم یا همیشه رابطمون خوبه نه هر چقدم باهم خوب باشین بازم یه وقتایی بحث پیش میاد ولی در کنار اینا نباید بزاری زندگیت سرد باشه 

پدر و مادرم الان بعد ۴۰سال دارن از هم جدا میشن البته پدرم خیلی خوب بود عاشق مادرم بود ولی مادرم از ا ...

امان از این پول دوستی بعضی مادرا...مادر منم دقیقا مثل مادر شماست متاسفانه

از اول فقط چشمش دنبال پول پدرم بود، بعدشم به خاطر پول زندگی هممونو به آتیش کشید...هیچوقت نمیبخشمش به خاطر کارایی که با پدرم کرد برا پول

امیدوارم زندگی پدر مادرتون به جدایی نکشه عزیز دلم امیدوارم خدا خودش همه چیو درست کنه❤

هیچ ربطی نداره که دختر کی باشی و چجوری و زیر دست کی باشی وقتی میفهمی که یکاری اشتباس سعی میکنی انجام ...

درسته عزیزم همه تلاشمو میکنم

ممنونم بابت دلگرمیت مهربون💕

امان از این پول دوستی بعضی مادرا...مادر منم دقیقا مثل مادر شماست متاسفانه از اول فقط چشمش دنبال پول ...

چی بگم ولی واسه پدر من جدایی خوبه باورت میشه من ۱۴ساله ازدواج کردم مادرم میاد خونم ۲ماه میمونه یا خونه ی خواهرم ولی مادونا دختر رو هیچ موقع خونه ی پدرم راه نمی‌داد یه داداش داشتیم اونم ۳پیش شهید شد دیگه مادونا دختر خیلی تنها شدیم مادرم خیلی خود رای و خودخواه و پول دوست عصبانی هست😔

درسته عزیزم همه تلاشمو میکنم ممنونم بابت دلگرمیت مهربون💕

خیلی سخته وقتی میبینی پدر و مادرت خوب نیستن باهم حتا بعضی وقتا جلوی شوهرمم باهم دعوا میکنن جوری که بابام روی مامانم دست بلند میکنه خیلی خجالت میکشم حرص میخورم 

ایشالله خدا هممونو عاقبت بخیر کنه🙂

2706