2703
2553
سلام سوالم اینکه 1- شلوارک های لاغری واقعا تاثیر دارن یا نه 2- شما چه مدت بعد از رزیم و ورزش از وزن و سایزتون کم میشه ؟ ممنون
عزیزم این شلوارک ها رو یه عده میگن خوبه یه عده میگن خوب نیست،من 2تا باشگاه جدا میرم یه مربیم میگه استفاده کن خوبه یه مربیم استفاده نکن بزار چربیهات رها باشن و زودتر اب بشن..و در اخر من استفاده نمیکنم...رژین و ورزش داشته باشی اگه پابند باشی تو 1ماه 3، 4کیلو به راحتی کم میکنی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم این شلوارک ها باعث میشه عرق بیشتر بکنی و اون عرق چربی سوزی نیست اب بدنته ک میره و پوستت ب مرور زمان خراب میشه و در صورت اب خوردن زیاد دوباره اب از دست رفته جایگزین میشه در نتیجه بی فایدس منم مث شما ن وزنم کم میشد و ن راحت سایزم ولی از زمانی ک اصولی پیاده روی کردم خیلی سایز کم کردم ببین ب جای ره رفتن نرم دویی کن گام های کوتاه بردار خیلی تاثیر داره
خدا حونم خداجونم شکرت بابت اینکه یه پدر مادر خوب و دلسوز دارم شکرت واس اینکه بهترین خواهر دنیارو دادم واس اینکه یه همسر بی نظیر دارم و از همه مهم تر یه فرشته مهربون بما هدیه دادی مرسی بابت هرچی ک دادی و ندادی خدایا دل همه رو شاد کن دامن همه منتظر هارو سبز کن آمین
2714
در مورد عمل هم بگم هیچ وقت این اشتباه رو نکن من بازوهام رو جراحی کردم لیپولیزر و کلی پشیمون هستم نصفش لاغر شده نصف دیگش چاق ولی خداییش فقط با لباس تنگ خوبه اما تاپ یا استین کوتاه ک میپوشم خوب نی بعد از دو سال هنوز استخون بازوم درد میکنه خواهش میکنم این اشتباه رو انجام نده
خدا حونم خداجونم شکرت بابت اینکه یه پدر مادر خوب و دلسوز دارم شکرت واس اینکه بهترین خواهر دنیارو دادم واس اینکه یه همسر بی نظیر دارم و از همه مهم تر یه فرشته مهربون بما هدیه دادی مرسی بابت هرچی ک دادی و ندادی خدایا دل همه رو شاد کن دامن همه منتظر هارو سبز کن آمین
من 2 هفته رزیم شیر گرفتم بدنم حسابی عادت کرد خودمم همینطور بعد از اون رژیم سبک مثلا صبونه کم نهار12 قاشق برنج شام سالاد یا ماست میوه و آب زیاد هر هفته 4 روز نیم 20دقیقه پیاده روی از اول دی تا الان 6 کیلو کم کردم
الهی به امید تو
یعنی دویدن اهسته
2706