2733
2734
عنوان

مامان های ناز نی نی های مهر 94

| مشاهده متن کامل بحث + 402177 بازدید | 89129 پست
سلام خوبید  دوسستان گل پسرا ناز دختراتون چطورن؟ پسر من که خیلی شیطون شده همش در حال خرابکاریه. ...

سلام یسنا جون

خوبی عزیزم؟

خداروشکر دختر من هم سر زبون داره هم خوش غذاست

پسرتم اگه غذا نمیخوره اصلا نگرانش نباش که هی بخوای بدوی دنبالش اینجوری بدعادت میشه ک توی بازیم لقمه کنی تو دهنش بابت حرف زدنم معمولا پسرا زبونشون سنگینه

دیرتر ارتباط برقرار میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من الان دو سال نیمه اسا حرف زدنش خوبه ولی کلاً توی جمع زیاد دوست نداره صحبت کنه ولی همه چیز میگه غذا خوردنش هم بدک نیست

خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه
2728

سلام به همه نفس هم خیلی شلوغ میکنه بعضی وقتا خیلی لجباز میشه و خرابکاری های خطرناک‌میکنه حرف زدنشم نسبت به همسنای خودش ضعیف تره ولی نگران نیستم بالاخره درست میشه هنوز از پوشک نگرفتمش خیلی ها بهم فشار میارن که زود بگیرش ولی من تصمیم ندارم فشار بیارم احساس میکنم هنوز آمادگیشو نداره ...  

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

سلام مامانا خوبین ؟؟خوشین??من هرازچندگاهی میاام اینجا سرمیزنم  تولد نی نی های گلتون مبارک...اگه سر زدین از کارهای نی نی هاتون بنویسین .من حدودا یه ماهه نفس رو روزا پوشک نمیکنم ولی شبا همچنان پوشکه... اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بنویسین

2738

سلام دوستای عزیز 

به یاد سه سال و نیم پیش اومدم اینجا ببینم هنوز کسی هست یا نه

مثل اینکه دیگه کسی نمیاد 

آیدا جان خوبی عزیزم دخترت خوبه

منم تابستون پسرم رو گرفتم از پوشک همه چیز خوبه خدا رو شکر مشکلی نیست 

منم شب ها همچنان پوشکش میکنم معمولا خوشکه ولی چند باری هم دیدم جیش کرده بوده 

سلام دوستای عزیز  به یاد سه سال و نیم پیش اومدم اینجا ببینم هنوز کسی هست یا نه مثل اینکه دیگه ...

خداروشکر ....اینجا خیلی سوت و کور شده هر بار میام سر میزنم ولی بازم خودم آخرین کامنتم😔

خداروشکر ....اینجا خیلی سوت و کور شده هر بار میام سر میزنم ولی بازم خودم آخرین کامنتم😔

برمنی که هنوز مامان نشدم دعاکنین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2706