2726

دخترم کلاس اول...املاش خیلی خوبه ولی متاسفانه دستخطش خیلی بده و نامرتب و کج و کوله مینویسه...معلمش هر دفعه توی دفتر مشقش مینویسه دخترم خوش خط و مرتب بنویس...چه جوری بفهمونم بهش که یه کم مرتب تر بنویس...میترسم به اینجور نوشتن عادت کنه...حالا مشقایی که توی خونه مینویسه چون خودم روش نظارت دارم یه کم بهتره...ولی مشقایی که توی کلاس مینویسه افتضاحه افتضاح...

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

دخترم اوله خوبه تقریبااا 

ولی پسرم عااالی از کلاس اولش عالی بود 

امسال معلم هرسری انقدر تعریف میکنه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من برا دخترم دفتر خط تحریری خریدم خیلی خوبه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر گل بچه رو بخاطر یه دسخط اینقد اذیت و مقایسه نکن استعداد آدما یکی نیس داری میگی املاش خوبه پس دختر باهوشی داری🥰 و بهش افتخار کن😇

از سال ۹۷ عضوم کاربری قبلم ترکید 🎭
دخترم اوله خوبه تقریبااا  ولی پسرم عااالی از کلاس اولش عالی بود  امسال معلم هرسری انقدر ...

میشه عکس بذارید  مثلا از مشقش

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

دست خط دختر منم خوب نیست ولی اصلا برام مهم نیست به دختر بزرگم خیلی سخت گرفتم و خطش عالی شده ولی حالا فکر میکنم بهتره تمرکز بچه روی یاد گیری بیشتر باشه تا زیبا نویسی

میان استخوانهای خرد شده ایم                                                    اما امید تقلا میکند برای روییدن...🤍🌱🕊️
دخترم خیلی بزرگ مینویسه باید هی بگم‌کوچیک تر بنویس

پسر منم بزرگ مینویسه من فقط برای این ک بیشتر جاشه میگم کوچیک بنویسه وگرنه مه نیس برام چون خانمش میگ مهم درست نویسیه 

2706