2726

من امشب نون پنیر خوردم مثلا سبک باشه خوابم نمیبره 

هرشب برنج نخورم در حد ترکیدن نمیتونم بخوابم

چرا پس میگن با شکم پر آدم خوابش نمیبره

نکنه من آدم نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

و منی ک گشنم شد الان

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

شام حالا هیچی 

من این موقع شب میشه حتما باید برم میوه یا شیرینی و بیسکوییت چیزی بخورم تا خوابم ببره وگرنه خوابم نمیبره 😐😐

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

منم مثل توام معده خالی خوابم نمیره😐😐😐😐😐😐😐😐تازه امشب دیر شام خوردم همین یه ربع پیش آبگوشت😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من کاری ندارم صبح یا ظهره شبه ،موقع خوابه ،نصف شبه کلا هرموقع گشنه باشم اونقد میخورم که میخام بترکم 😅بابا بیخیال بخور تا بره دنیا دو روزه

میشه برای شفای بابام و سلامتی مامانم یه صلوات بفرستی 
2706