2726
عنوان

نشانه های کوبیک چیه

52 بازدید | 8 پست
نوشتیم پسرم دو ماشه هر نیم ساعت تا یه ساعت از خواب بیدار میشه گریه میکنه شدید کلافه شدم 18 ساعته نخوابیدم چکار کنم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منظورت کولیکه. همین جوریه تا چهار ماهگی خوب میشه نگران نباش. بهش قطره کولیک ایز بده. خیلییی آرومش میکنه باید براش آهنگ بزاری تو بغلت سرپا راه بری براش شعر بخونی تو گهواره هم آروم میشن تو ماشین هم خوبن. ما تو اتاقمون از سقف برا بچه هام گهواره درست کردیم با صدای سشوار هم ساکت میشن ولی ما سشوارمون سوخت.
خدایا شکرت🌱🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان هلیا هیچ کاری نمیشه کرد. به این جور بچه ها میگن بچه بدقلق واقعا پدر آدمو در میارن. از هر 10 تا بچه 3 4 تاشون اینجورین. از شانس بدم دوتا بچه هام اینجوری بودن. الان یاد نوزادیشون میفتم گریه ام میگیره. کلی تحقیق کردم کلی بردمشون دکتر فایده نداشت. وقتی شروع به گریه میکردن 4دساعت تمام یه ریز گریه میکردن. چند بار نصفه شب سر بچه اولم میبردیمش دکتر تو ماشین ساکت میشد میخوابید دکتر میگفت این چشه آوردینش بعد میگفت الان که ساکته هر وقت اینجوری شد بزترید تو ماشین چند دور بزنید
خدایا شکرت🌱🌸
ویولت عزیزم ممنون از راهنمایی های خوبت بردمش دکتر بهش کولیکز داد و دایمیتکون شوهرم هم سرخود گرمیچر گرفته کلا گرمیچر براش خیلی بهتر بود
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نوشین جون متخصص کودکان بردی؟؟؟؟؟؟ به نظرم همون کولیک ایزو بدی خیللییییی بهتره. گریپ میکسچر خوب نیست و همینطور دایمیتکون. تنها راهش فقط اینه که صبرتو ببری بالا و از دیگران کمک بگیری تا این دوران بگذره.
خدایا شکرت🌱🌸