2737
2734
من پیش دکتر روئین تن انجام دادم. در کلینیک ارم میتونید پیداشون کنید. در دهکده المپیک. ایشون استاد دا ...

سلام. ممنون از اشتراک تجربه تون. میشه بفرمایید هزینه چقدر گرفتند؟ و آیا هنوز راضی هستید؟ چون من هم میخوام پیش ایشون لیپوماتیک خارج ران انجام بدم.  تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من اسفند 96 لیپوماتیک انجام دادم. خیلی راضی هستم ولی تصورم از مراحل عمل طبق انچه در سایتها نوشته بود با واقعیت  فرق داشت من اجازه ندام پوست شکم رو بکشن. 4 ساعت اتاق عمل بودم دو درن زیر شکم دو دن پشت داشتم بازوهام درن نداشت من بغل سینم برجستکی داشت خیلی ازارم میداد ولی زیاد تعغیر نکرد بازوهام عالی شده. بعد عمل دکتر خانم پرستاری رو فرستاد خانه برای ماساژ که خیلی خیلی دردناک بود تا درنها فعال باشن جلسه ای 100 هزارتومان میگرفت یک ماه گذشته ولی بدون گن راحت نیستم گلا تما م شکم و پشتم. بی حس ولی برجستگی زیر سوتین کاملا بر طرف شده . هستن من برای شکم پشت و بازو 11 میلیون دادم چون ساعت 9 از اطاق عمل امدم شب بستری بودم 200 هزارتومان 480 پول گن شد در گل خیلی راضیم. اگر با رژیم. یا ورزش نتونستین به سایز دلخواه برسین بهترین راه ولی اگر راعیت نگنید بعدا بر میگرده دوستان جهت اگاهی نوشتم

2738

خواهر من هیکل مناسبی داشت ولی  با بزرگی شکمش مشکل داشت خیلی هم نگران بود که بعد عمل لیپوماتیک مشکلی براش پیش نیاد ولی پیش دکتر خان محمدی عمل کرد ب جز درد کم اون اوایل مشکلی براش پیش نیومد الان راضیه خداروشکر ادرس و شماره تماسش تو سایتش هست ی سری مقاله هم راجب لیپوماتیک داره ک گفت برای اشنایی اولیه خوب بوده https://drkhanmohammadi.com/

خیلی مشکل داشتم پارسال اصلا نمیتونستم اعتماد کنم خیلی جاها واسه مشاوره رفتم به نظرم حرفاشون دروغ میو ...

سلام عزیزم میشه به من شماره دکتر تونو بدید ممنون میشم

من پاهام خیلی چاق بود ولی شکم و پهلو نداشتم. کلی ورزش اینا کردم و رژیم گرفتم ولی 100 هزار افسوس که به من جواب نمیداد. اخر سرش رفتم دکتر که عمل کنم و چربی های اضافی اشو بردام. دکترم که دکتر احمدرضا نصیریه، بهم گفت چرا جراحی اخه کلیم اذیت میشی. لیپوماتیک کن. الان یه سال انجام دادم و برنگشته . بگما من هنوز دارم رژیم هامو رعایت می کنم. خداخیرش بده راحت شدم. همیشه از این که پاهام و رون هام بزرگ بود اذیت می شدم و تیکه می خوردم . 

2706