2737
2734
عنوان

ساکنان عزیزِ فومن لطفا تشریف بیارید کمک❤

| مشاهده متن کامل بحث + 2776 بازدید | 57 پست

من شمالیم ولی بعد ازدواجم ساکن تهرانم

بعد همه چی دکتر دندانپزشک همه روفومن میرفتیم نیاز نبود تا رشت بری دکتر خوب هم پیدا میشه اکثرا هگی کوچه هس خیلی از دکترا همونجان سخت نیس 

من خودشهرش  نبودم البته

😐
امیدوارم همه چی درست بشه وبه شادی وسلامتی بری جای دلخواهت زندگی کنی 

ممنونم ممنونم

الهی آمین

اگه جور بشه سرگذشتم رو مفصل می نویسم اینجا

باورم نمیشه چه تقدیر رویایی ای در انتظارمون میتونه باشه

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شمالیم ولی بعد ازدواجم ساکن تهرانم بعد همه چی دکتر دندانپزشک همه روفومن میرفتیم نیاز نبود تا رشت ...

عه چه عالی ... خب خیلی خوبه اینطوری

شا مرکز شهر فومن رو در نظر بگیر برای سوالاتم اما ما میخوایم روستاهای اطراف زمین بگیریم و احتمالا بچ ...

منم روستاهای اطراف بودم نزدیک ب قلعه  بابام اونجا الان ویلا داره دبستان بچگونه نمیدونم گلم

😐
2731
ببین عزیزم خود رشت هم خیلی خوبه ها...چون به لحاظ مدرسه و درمانگاه خیلی کامل تره،میتونی چند سال رشت ز ...

از چه نظر سخته؟

اخه من اصلا دیگه زندگی کلان شهرها رو دوست ندارم راستش ...

نمیدونم ..

فک میکنم تا ششم دبستان بچه ها میتونن همونجا اموزش ببینن

منم روستاهای اطراف بودم نزدیک ب قلعه  بابام اونجا الان ویلا داره دبستان بچگونه نمیدونم گلم

اخ مام نزدیک قلعه رودخان هدف مونه

پدرتون اونجا ساکن نیستند؟

میتونن یه کم به ما کمک بکنند؟در حد چند سوال

اخ مام نزدیک قلعه رودخان هدف مونه پدرتون اونجا ساکن نیستند؟ میتونن یه کم به ما کمک بکنند؟در حد چند ...

چرا هستن کنار خونشونم ی ویلا برا اجاره دارن اتفاقا لب خیابون هم خونشونه جای پرت نیس

جانم؟

😐
چرا هستن کنار خونشونم ی ویلا برا اجاره دارن اتفاقا لب خیابون هم خونشونه جای پرت نیس جانم؟

عه چقدر خوب ...

ویلاشونو شش ماهه اجاره میدن به ما؟

میتونم بهتون درخواست دوستی بدم؟

2738
از چه نظر سخته؟ اخه من اصلا دیگه زندگی کلان شهرها رو دوست ندارم راستش ... نمیدونم .. فک میکنم تا ...

ببین منم زده شدم از تهران و زدیم بیرون...

سخت منظورم اینه که تو تهران همه چی دور و برته،مرکز خرید و تفریحی های مختلف،فروشگاه های متنوع،باشگاه و کلاس های جور واجور،همینطور درمانگاه و دندانپزشکی های مختلف...من الان با اینکه ده کیلومتر از رشت فاصله دارم،همه کارامو باید برم رشت...مثلا خواهرشوهرم بچه داره از پنجم دیگه فرستاد رشت غیرانتفاعی و کلاس زبان هم رشت....دکتر و دندونپزشکیم رشته...اینجا فروشگاه و مغازه هست ولی محیط کوچیکه و متنوع نیست...باشگاه و کلاس طراحی رو هم رشت میرم...راستش الان یکم پشیمونم و میگم کاش از همون روز اول میرفتیم خود رشت برای زندگی،چون آب و هوا جفتش یکیه ولی امکانات کاملا متفاوته...اما خب مجبور شدیم و پولمون به رشت نمیرسید😕

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
والا نمیدونم باید باخودش صحبت کنید تاعید باز بیشتر میمونید؟ بله عزیزم

پس اگه ممکنه شماره پدرتون رو داشته باشم که ازشون سوال کنم.

چون ما میخوایم یه جا پا داشته باشیم تا زمان نقل و انتقالات بتونیم اونجا رفت و امد واشته باشیم

ببین منم زده شدم از تهران و زدیم بیرون... سخت منظورم اینه که تو تهران همه چی دور و برته،مرکز خرید و ...

خوب عزیرم شما خودتون رشت میفرستید خوب فومن هم کلاس زبان خوب یا مدارس خوب پیدا میشه  مگر بخوای لباسی چیزی بخری اره تنوع لباس کمه

😐
ببین منم زده شدم از تهران و زدیم بیرون... سخت منظورم اینه که تو تهران همه چی دور و برته،مرکز خرید و ...

ببین من عاشق سرعت زندگی پایین توی شهرهای کوچیک ام باورت میشه؟

اگر برای دوا درمان بچه کوچیک بدونم خیلییی اذیت و آزاری نداره با جون و دل پذیراشم

2706