2737
2734
سلام دوستای خوبم.
امسال قراره با خانواده به اصصصصصصرار من بیایم شهر زیبای یزد رو ببینیم.
من 4 روز اول عید رو اونجام.
کجاها رو برم ببینم؟
از کجاها خرید کنم؟
خدا اگه بخواد میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم یزد رفتم خیلی خیلی شهر زیبایی. چه مردمون خوبی داره البته من در خرداد ماه رفتم و کمی گرم بود اما بهرتین مسافرت عمرم بود.

همه جای یزد قشنگه . بگم بهت من موزه اب رو ندیدم اما هر کی میشنید که رفتم یزد میپرسید موزه رو دیدی یا نه؟ حالا قراره دفعه بعدی که رفتیم حتما موزه هم بریم . این قدر جای دیدنی داره که نمیتونم بهت بگم کجا شو برو کجا نرو حتی توی کوچه های قدیمی شهر هم قدم زدیم و چه حالی کردیم .
باغ دولت اباد خیلی زیبا بود. البته ما نایین و میبد هم رفتیم میبد هم جای قشنگی بود اگه یه شب هم در خانه های سنتی اونجا اقامت کنید خیلی عالیه یکم هزینش گرون هست اما به نظر من می ارزه
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
2738
امیدوارم بهتون خوش بگذره
مکانهای دیدنی رو معمولا قبل ورود به شهر اسمهاش رو میدن بهتون در عید همشون قدیمی هستن خونه هاش خیلی قشنگه مسجد جامع میر چخماق موزه اب

کجا اقامت دارین که برای غذاجای خوب معرفی کنم بهت
منم یزد رفتم
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
باغ دولت
مجموعه حمام و بازار خان
آتشکده زرتشتیان
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2706