2726

بچه ها من عقدم و شوهرم گاهی ک میرم خونشون یا میاد اینجا کلا هی میگه زشته و میترسه ک صدامون بره بیرون کلا هیچ رابطه نداریم الان ۱۵ ۱۶ روزه ک رابطه نداشتیم هی میگه تنها باشیم من راحت ترم منم گفتم خب حق داره

دیشب ک گفتم بیاد پیشم گفت پیش رفیقاشه و فردا میاد منم گفتم باشه دیشبو اصلا نخوابید بیدار بودن با پسرعموم حالا امروز زنگ زد گفت ک دیشب نخوابیدم خوابم میاد ساعت ۱ اومد گرفت خوابید تا ساعت ۴ ک مامانمو خواهرم رفتن خرید منم رفتم دوش گرفتم و لباس قشنگ پوشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیشب ک گفتم بیاد پیشم گفت پیش رفیقاشه و فردا میاد منم گفتم باشه دیشبو اصلا نخوابید بیدار بودن با پسر ...

میدونستم ک مامانم اینا زیر دوساعت نمیان دیگه بیدارش کردم ب هرسختی ک بود پاشد غذا خورد باز گرفت خوابید خییییلی حالم بد شد خییییلی منم پاشدم لباسمو عوض کردم دراز شدم ک باباش زنگ زد گفت بیا رفت 

واقعا بغض کردم نمیدونم حق با منه؟یا بیخودی ناراحت شدم 

اخه خیلی تابلو بود ک من رفتم بخاطر اون دوش گرفتم و لباس پوشیدم ک رابطه داشته باشم با اینکه دید ولی تخت گرفت خوابید بعدشم ک رفتم عوض کردم هیچی نگفت فقط گوشیش ک زنگ خورد بیدار شد رفت 

خودمو ناراحت کنمم الان چی درست میشه کلا حالم گرفته شد 

استارتر طبیعتا باید مشتاق تر باشه تو عقد،سرد مزاجه؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706