2726

دوستان عزیزی که سوادکوه ساکن هستید

من یک سری اطلاعات میخواستم ازتون ممنون میشم راهنمایی م کنید.

۱.همه روستاهای سوادکوه دبستان دارند؟یا باید به شهر نزدیک رفت برای مدرسه؟

۲.پزشک اطفال و آزمایشگاه طبی خوب کجا هست؟

۳.متخصص زنان خوب؟

۴.روستاهای سوادکوه توی فصل زمستان از نظر تردد وسایل نقلیه مشکلی دارند یا برف و بوران شدید و مه شدید ندارید زمستونا؟ (هنوز وقت نکروم برم آمار بازشهای سالانه رو در بیارم )

این اطلاعات رو برای حداقل یکسال زندگی در یکی از روستاهای سوادکوه میخوام❤

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب سلامتی الان مگه کجا زندگی میکنی  روستاهای سوادکوه میشه ییلاق بستگی داره کدوم بخای بری

سلامت باشی.

الان تهران هستیم 

ولی برای یکسال میخوایم بریم روستا زندگی کنیم‌

ینی خیلی سرد اند روستاهای سوادکوه؟ 

الان چه وضعی دارن برفه،؟؟؟

من دو جا هدفم بوده یکی روستای کریکلا یکی شهرک آزادمهر 

2728
سلامت باشی. الان تهران هستیم  ولی برای یکسال میخوایم بریم روستا زندگی کنیم‌ ینی خیلی سرد اند ...

کلا ییلاق برف زیاد میباره بعد اونجایی ک میری گاز داره از زندگی تهران یهویی بیای ییلاق؟هم قشنگه هم استرس 

کلا ییلاق برف زیاد میباره بعد اونجایی ک میری گاز داره از زندگی تهران یهویی بیای ییلاق؟هم قشنگه هم اس ...

آره گاز داره ...

توی خونه ها گرم میشه ولی نمیدونم تردد چطور باشه ...

تهران استرس ش بالاتره الان ما در معرض انواع سرطانیم

یکی از اقوام مون سازمان غذا و دارو شاغله میگه اونجا گفتن که وضعیت الودگی تهران به حد تخلیه ی اصطراری رسیده ولی بدلیل نبود زیرساختهای تخلیه ی شهر به مردم نمیگن

سلامت باشی. الان تهران هستیم  ولی برای یکسال میخوایم بریم روستا زندگی کنیم‌ ینی خیلی سرد اند ...

قطعا ازادمهر هم زیبا هم فرهنگ بالا ولی دکتر و دبستان رو نمیدونم نسبت به بقیه جاهای سواد کوه اینجا رو بیشتر میپسندم جاتون خالی دیروز اومدم سوادکوه 😍🥰

قطعا ازادمهر هم زیبا هم فرهنگ بالا ولی دکتر و دبستان رو نمیدونم نسبت به بقیه جاهای سواد کوه اینجا رو ...

واااااای به به ...

شما اهل اونجا هستید؟

شهرک آزادمهر بهشت گمشده ی منه برای زندگی ...

اگه راهتون افتاد یه شماره بنگاه و یه آمار دبستان برام بگیرید دعاتون میکنم💋💋💋

چشم حتما فردا برمیگردم تهران سر راه براتون میگیرم 

وای چه لطف بزرگی 

هرگز فراموش نمیکنم

سفر سلامت

در پناه خدا ....

راستی گردنه ی گدوک چطور بود راحت رفتید؟البته اگه از تهران رفته باشید ...

برف و بوران که نیس انشالله،؟

وای چه لطف بزرگی  هرگز فراموش نمیکنم سفر سلامت در پناه خدا .... راستی گردنه ی گدوک چطور بود ...

من دیروز اومدم هوا عالی بود گدوک هم برعکس همیشه مه نداشت ،ولی هواشناسی گفته فردا و پس فردا بارندگیه ،من عادت دارم چون اینجا سوادکوه شمالی پدر شوهرم ویلا داره سالهاست ما به این منطقه سفر میکنیم واقعا بهشت مازندران همین سوادکوهه اما امکاناتش بسیار ضعیف

من دیروز اومدم هوا عالی بود گدوک هم برعکس همیشه مه نداشت ،ولی هواشناسی گفته فردا و پس فردا بارندگیه ...

چه عالی خداروشکر.

انشالله با سلامتی برگردید.

تهران که الان برف پوش شد.

عه چه امکاناتی ش ضعیفه مثلا؟

من خیلی مشتری شدم واسه سوادکوه

چه عالی خداروشکر. انشالله با سلامتی برگردید. تهران که الان برف پوش شد. عه چه امکاناتی ش ضعیفه مثل ...

سلام ببخشید دیر پیام میدم درگیر بودم ،باید بگم خودم نرفتم ازاد مهر اما از املاک پرسیدم گفتن فقط دبستان و راهنمایی داره و دکتر هم ندارن و بیمارستان هم پلسفید ،البته فاصله چندانی هم باهم ندارن ،😊