2733
2734
عنوان

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 296589 بازدید | 117 پست
من تست کردم بو نمیومد ولی هم بی بی چک منفی هم آزم منفی بود البته آز رو زود رفتم و فکر کنم بی بی ه ...

چی شد باردار بودی یانه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      
سلام بههمگی من یه ماه پیش شنیدم اگه میخواین بفهمید که چسبندگی لوله رحم نداری سیر بزارید بوش ومزش تو ...

شما هم نگفتی باردار بودی یانه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برای گذاشتن سیر داخل واژن،سیر رو از دو طرف از نخ رد کتید و گره بزنید،نخ رو هم بلند بگیرید که راحت بتوانید بکشیدش بیرون،بعدش سیر رو وارد واژن بکنید

اینم روش گذاشتن سیر تقدیم به دوستای عزیزی که پرسیده بودن

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین

بچه ها کی بارداری به روش ابوعلی سینا رو امتحان کرده؟؟

واقعیت داره؟؟

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
چجوری باید با حلقه امتحان کرد من اصلا بلد نیستم

دوستان دارن اشتباه میگن، حلقه اگه گرد رفت پسره، پاندولی رفت دختره

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
بچه ها کی بارداری به روش ابوعلی سینا رو امتحان کرده؟؟ واقعیت داره؟؟

من امروز امتحان کردم تا سر ماه مشخص میشه چون دهنم بو نداد 

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2706