2703
2553
عنوان

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 295812 بازدید | 117 پست
سلام.خانومایی که تست کردید بیاین جواب بی بی چک یا آزمایشتونو بگین ببینیم درست در میاد یا نه. یعنی سیرو پوست کندید تو پنبه پیچیدید گذاشتین دهنتون؟ اون که گفته داخل واژن بزارید چجوریه؟بعد چجوری درش بیاریم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا...
اگه نگرانی چرا توکل نمیکنی ...اگه توکل کردی چرا نگرانی؟!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من 29 روز از پریودیم بی بی چک گذاشتم منفی بوده گذشته الان تست سیر انجام دادم 15 دقیقه هم صبر کردم دهنم بو نداد به نظرتون یعنی من حامله ام خداکنه این درست باشه بی بی چک غلط باشه چون میگن بی بیچک رو باید یه هفته بعد تاخیر پریودی انجام داد اون دوستی هم که نگران در نیامدن سیر از واژن بود خیالتون راحت هر چقدرم فرو بشه خودش به راحتی میاد بیرون خیلی لیزه
سلام دوستان منم این روش امتحان کردم دهنم بو نداد امیدوارم حامله باشم 16روز عقب انداختم که بی سابقه بوده ولی تا سه روز پیش بی بی چک منفی بود نتیجه رو میام میگم التماس دعا
الهی و ربی من لی غیرک
2720
من این ماه باردار شدم 25سیکلم سیر گذاشتم بوش تو دهنم نیومد دوبارم گذاشتم ولی بویی احساس نکردم فرداش که باز سیر گذاشتم بعد چند دیقه طعم سیر رو تو گلوم احساس کردم .والان حاملم. نمیشه به تست سیر اعتماد کرد خطا هم داره.
💖
2714
سلام من یک هفته بعد از پری رابطه محافظ نشده داشتم وروز بعد از رابطه خستگی شدید وحالت تهوع واستفراع داشتم واستفراغ هم کردم بعد از آن یکی دوروزه گذشت ومن لکه بینی پیدا کردم مقداری خون ابکی وبعدشم دوروز بعد لکه ها قهوه ای روشن وتیره داشتم والانه هم سه چهار روزه لکه قهوه ای رنگ دارم رنگش روشنه البته خستگی را تقریبا همیشه دارم والان شکمم گاهی تیر مکشه کسی است بگه من چرا اینطور م
2706