2733
2734
عنوان

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 296551 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بههمگی من یه ماه پیش شنیدم اگه میخواین بفهمید که چسبندگی لوله رحم نداری سیر بزارید بوش ومزش تو دهنتون حس بشه یعنی سالمین منم امتحان کردم ۱دقیقه بعدش هم مزه سبر و هم بوی تند سیر رو حس کردم طوری که تا چند ساعت بعدش دهنم بو میداد دیروز هم اینجا خوندم که اگه سیر بزاری بوش حس نکنی حامله ای منم گذاشتم و اصلا بوش و مزشو حس نکردم امروز صبح تست بی بی چک گذاشتم متاسفانه منفی بود دلم سکست ولی فردا موعد پربودیمه خدا کنه پریود نشم و‌باردار باشم برام دعا کنید توروخدا چند ماهه داریم تلاش میکنیم هر ماه ناراحت میشیم..
2738
من با سیر امتحان کردم یوی سیر از دهنم نیومد بی بی چک هم زدم منفی بود فعلا که ۳ روز مونده به پریود م. میام جواب زو میگم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
منم هفت روز تا پریودم مونده ولی علایم بارداری داشتم که این تستو انجام دادم بوی سیر حس نکردم وقتی آز دادم خبرتون میکنم اونهایی که گفتن بوی سیر نیومد ولی باردار نبودن شاید باید یه چکاپ برن چون این تست نشون میده که در لوله های رحم یا رحم ،گرفتگی وجود داره که مانع رد شدن بوی سیر شده و حتما نباید این علت حاملگی باشه
سلام من تازه عضو شدم خوشحالم کنار شمام. دوستای عزیز من تست سیر گرفتم اول که گذاشتم دهنم بعد یک ساعت یکم بوی سیر داد ،رفتم دستشویی اومدم دوباره گذاشتم دیگه اثری از بو نبود. میشه راهنماییم کنید؟؟ اینم بگم من عید فطر 27 تیر پریود شدم هفت روز بعد پاک شدم و دوباره 12 روز بعد باز پریود شدم اما پنج روزه پاک شدم
2706