موضوع بحث

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 135291 بازدید | 92 پست
1395/11/29
|
17:52
من این ماه باردار شدم 25سیکلم سیر گذاشتم بوش تو دهنم نیومد دوبارم گذاشتم ولی بویی احساس نکردم فرداش که باز سیر گذاشتم بعد چند دیقه طعم سیر رو تو گلوم احساس کردم .والان حاملم. نمیشه به تست سیر اعتماد کرد خطا هم داره.
خدا جونم شکرتتتتتتتتت

سلام من یک هفته بعد از پری رابطه محافظ نشده داشتم وروز بعد از رابطه خستگی شدید وحالت تهوع واستفراع داشتم واستفراغ هم کردم بعد از آن یکی دوروزه گذشت ومن لکه بینی پیدا کردم مقداری خون ابکی وبعدشم دوروز بعد لکه ها قهوه ای روشن وتیره داشتم والانه هم سه چهار روزه لکه قهوه ای رنگ دارم رنگش روشنه البته خستگی را تقریبا همیشه دارم والان شکمم گاهی تیر مکشه کسی است بگه من چرا اینطور م

سلام دوستان روش کلم قرمز مطمن ترین و 100 تو تشخیص جنسیت درسته 

من همه خواهرام امتحان کردن و درست درآمده 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پشتم بهت گرمه ، شکرت
من تست کردم بو نمیومد ولی هم بی بی چک منفی هم آزم منفی بود البته آز رو زود رفتم و فکر کنم بی بی ه ...

چی شد باردار بودی یانه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو                                                   لطفا واسه اینکه دیگه این‌ماه نی نی دار شم یه صلوات بفرستین.ممنونم
سلام بههمگی من یه ماه پیش شنیدم اگه میخواین بفهمید که چسبندگی لوله رحم نداری سیر بزارید بوش ومزش تو ...

شما هم نگفتی باردار بودی یانه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو                                                   لطفا واسه اینکه دیگه این‌ماه نی نی دار شم یه صلوات بفرستین.ممنونم