683
44
عنوان

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا

| مشاهده متن کامل بحث + 143275 بازدید | 93 پست
من این ماه باردار شدم 25سیکلم سیر گذاشتم بوش تو دهنم نیومد دوبارم گذاشتم ولی بویی احساس نکردم فرداش که باز سیر گذاشتم بعد چند دیقه طعم سیر رو تو گلوم احساس کردم .والان حاملم. نمیشه به تست سیر اعتماد کرد خطا هم داره.
خدا جونم شکرتتتتتتتتت

700
سلام من یک هفته بعد از پری رابطه محافظ نشده داشتم وروز بعد از رابطه خستگی شدید وحالت تهوع واستفراع داشتم واستفراغ هم کردم بعد از آن یکی دوروزه گذشت ومن لکه بینی پیدا کردم مقداری خون ابکی وبعدشم دوروز بعد لکه ها قهوه ای روشن وتیره داشتم والانه هم سه چهار روزه لکه قهوه ای رنگ دارم رنگش روشنه البته خستگی را تقریبا همیشه دارم والان شکمم گاهی تیر مکشه کسی است بگه من چرا اینطور م
696
من تست کردم بو نمیومد ولی هم بی بی چک منفی هم آزم منفی بود البته آز رو زود رفتم و فکر کنم بی بی ه ...

چی شد باردار بودی یانه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                 لطفا واسه سلامتی نی نی من و همه نی نیا یک صلوات بفرستین ممنونم                                                                                                                                     
سلام بههمگی من یه ماه پیش شنیدم اگه میخواین بفهمید که چسبندگی لوله رحم نداری سیر بزارید بوش ومزش تو ...

شما هم نگفتی باردار بودی یانه

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                 لطفا واسه سلامتی نی نی من و همه نی نیا یک صلوات بفرستین ممنونم