2703
2553
عنوان

شرافت

166 بازدید | 16 پست

بچها من خودم کارمندم همسرم بیکار من خرجشو میدم دیگه خسته شدم اصلا اهل کار نیس من دوشیفت کار میکنم اون فقط بخور و بخواب بنظرتون طلاق بگیرم خوبه تنها زندگی کردن بهتر از این ادمه

تنها

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

طلاق نگیر طلاقش بده

حیدربابا دونیا یالان دونیادی‌...                                                                                                                                             فلــک گَــل ثابیــت ایلــــه هانسی گونوم خوش گِئشدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قطعااااا ارررررره 

بدون شک اره

من بی‌نقص نیستم؛ نه!!! همیشه‌ی خدا، پا توی لجن می‌گذارم و تازه وقتی به کثافت کشیده شدم می‌فهمم!امّا یک چیزی را خوب یاد گرفته‌ام، و آن این است که چطور کفش‌هایم را پاک کنم و به راهم ادامه بدهم...
2720
2714
2706