2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کار اینه که از یه متخصص مشورت بگیری. من برادرم استرس و طپش قلبش خیلی بالا بود یکی از دوستام دکتر مروارید دادرس رو معرفی کرد گفت تست استرس اکو میگیره خیلی برای تشخیص بیماریهای قلبی خوبه و متخصص اینکار تو ایران خیلی کمه و این داستانا. رفتیم پیش دکتر دادرس استرس اکو داد یک سری دارو و رژیم بهش داده که در دراز مدت بتونه داروهاش قطع کنه. شمارش 09026682091

وا استرس چی داری؟؟؟؟ این که همش رو زده نرمال..اما بازم اگه بخاطر مشکل یا تپش قلب اکو دادی به نظرم استرس اکو هم بده. دکتر مروارید دادرس استرس اکو انجام میده. کارش حرف نداره. ما که خانوادگی میریم پیشش...اگه کسی خواست شماره منشی اش رو میذارم: 09026682091

2728

همه چیو زده نرمال که. نترس ولی باز به یه متخصص قلب و عروق نشون بده. استرس نداشته باش. دکتر مروارید دادرس متخصص قلب و عروق و اکوکاردیوگرافیه. من پیشش استرس اکو دادم. خیلی دکتر خوبیه تشخیصاش حرف نداره. تو تاپیکا هم خیلیا ازش تعریف می کنن... . اینستاش میذارم اگه کسی خواست ببینه. درباره رژیم غذایی هم خیلی چیزای خوبی میذاره:

https://www.instagram.com/Drmorvariddadras

کسی از تست استرس اکو اطلاع داره؟ من موقوع فعالیت احساس می کنم ضربان قلبم نامنظم میشه گفتن حتما استرس ...

خانم من هر پیجی که درباره اکو میخونم شما داری تبلیغ ایشون رو میکنی والا خسته شدیم ازین تبلیغ